Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:

cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym

i domagać się — ze wszystkich sił — tego, czego pragnie.

(Paulo Coelho)

3 czerwca w naszym przedszkolu odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Tego dnia bawiliśmy się świetnie - odwiedził nas Qfer, który przygotował wiele niespodzianek i dobrą zabawę w stylu pirackim. Mieliśmy okazję wcielić się w role piratów i piratek, a sama impreza była doskonałą okazją do integracji grup. Nasze niezawodne mamy zaangażowały się w pomoc przy organizacji tego dnia - w trakcie trwania zabawy udzielały "uslug" robienia tatuaży naszym przedszkolakom. Po skończonej zabawie wszystkie grupy mogły skorzystać z zabawy na dmuchańcach, a nasze Panie czuwały nad bezpieczeństwem dzieci.

Tańce do muzyki, konkurencje zręcznościowe, tatuaże, dmuchańce, poczęstunek oraz dobry humor wszystkich sprawiły, że tego dnia dzieci mogły poczuć się wyjątkowo.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które były obecne podczas zabawy - firmie Qfer, Rodzicom, naszym Paniom oraz firmie zajmującej się udostępnianiem dmuchańców - za pełne zaangażowanie podczas obchodów Dnia Dziecka. Wasza obecność sprawiła, że wszyscy bawili się doskonale.

Data dodania: 2024-06-09 06:18:36
Data edycji: 2024-06-09 06:40:08