Bezpieczne ferie

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych, przed rozpoczynającymi się feriami, policjanci z Posterunku Policji w Redłowie  odwiedzili nasze przedszkole. Przedszkolaki dowiedziały się na czym polega praca policjanta i z jakich elementów składa się jego służbowe wyposażenie. Policjantki udzieliły dzieciom kilka cennych wskazówek dotyczących bezpiecznego poruszania się po drodze. Podkreślały, jak ważne dla własnego bezpieczeństwa jest noszenie elementów odblaskowych i zapinanie pasów bezpieczeństwa w aucie. Ponadto policjantki pokazały jak zachować się podczas spotkanie z psem, który nie posiada właściciela. Dzieci wykazały się dużą wiedzą i rzeczowo odpowiadały na zadawane pytania. Na zakończenie zrobiono wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

Data dodania: 2024-01-31 11:12:45
Data edycji: 2024-01-31 13:06:54