Pasowanie na przedszkolaka

W minioną środę 22 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Pasowania na przedszkolaka. Skrzaty i część dzieci z Leśnych Ludków zaprezentowały swój program artystyczny, na który zostali zaproszeni: Pan Dyrektor, Pani Dyrektor oraz pozostałe grupy przedszkolne wraz ze swoimi paniami. Dzieci, pięknie ubrane w stroje odświętne, zaśpiewały głośno wszystkie przygotowane piosenki, przedstawiły wierszyki, których się nauczyły oraz pięknie zatańczyły przed publicznością. Po występach odbyło się uroczyste przyrzeczenie najmłodszych, w którym obiecały być prawdziwymi i dzielnymi przedszkolakami. Po przyrzeczeniu Pan Dyrektor swoim pędzlem pasował wszystkie 3-latki, jak również dzieci starsze ze Świetlików i Elfów, które są u nas 1-szy rok w przedszkolu. Następnie, wspólnie z Panią Dyrektor, wręczył pasowanym przedszkolakom upominki (książki i misie z imionami dzieci), dyplomy oraz medale.

Od teraz najmłodsi naszego przedszkola oficjalnie mogą nazywać siebie PRZEDSZKOLAKAMI! Serdecznie witamy w naszym gronie i życzymy cudownych lat z nami!

Data dodania: 2023-11-27 10:08:32
Data edycji: 2023-12-03 13:39:58