Narodowe Święto Niepodległości

Dnia 10 listopada w naszym przedszkolu świętowaliśmy 105-tą rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Jak co roku, Świetliki w swoich pięknych strojach w barwach Polski, przygotowały dla całego przedszkola uroczystość z okazji tego święta. Świetliki swoim wartościowym występem pomogły wszystkim przedszkolakom zrozumieć, czym jest Polska i jaka jest jej historia. Celem tej uroczystości było wzmacnianie postawy patriotycznej wśród najmłodszych oraz szacunek do symboli narodowych Polski. Wzięliśmy również udział w akcji "Szkoła do Hymnu", gdzie w postawie na baczność odśpiewaliśmy Mazurek Dąbrowskiego.

Serdecznie gratulujemy Pani Lence za solidne i i jak zawsze właściwe przygotowanie swoich podobiecznych do uroczystości, a Świetlikom za piękny występ i wzbogacenie naszej wiedzy w wartości patriotyczne.

Data dodania: 2023-11-15 10:26:04
Data edycji: 2023-11-15 22:01:50