Mikołajki

Dnia 6 grudnia nasze przedszkole odwiedził Święty Mikołaj. Dzieci, przebrane za renifery, elfy, mikołaje, z niecierpliwością oczekiwały jego przyjścia. Mikołaj zaskoczył wszystkie przedszkolaki wspólną zabawą z muzyką - była to prawdziwa zabawa mikołajkowa. Bardzo dziękujemy za taką wspaniałą radość pełną niespodzianek!

Na koniec dzieci otrzymały prezenty od Mikołaja, które mogły zabrać ze sobą do domu. Przedszkolaki oczywiście nie zapomniały o Świętym Mikołaju, dlatego też wręczyły mu swoje laurki oraz upominki od grup. W ramach niespodzianki Mikołaj na swoim tronie wysłuchał naszych piosenek o Mikołaju, które specjalnie dla Niego przygotowaliśmy.

Rodzicom bardzo dziękujemy za piękne, czerwone stroje dla dzieci. Jak zawsze nasza współpraca układa się pomyślnie! Wszyscy idealnie wpasowaliśmy się w klimat świąt i mogliśmy poczuć Mikołaja.

Data dodania: 2023-12-11 09:54:59
Data edycji: 2023-12-13 10:07:08