środa, 23 maja 2018 roku
rok szkolny 2015/2016
rok szkolny 2014/2015
rok szkolny 2013/2014

Administratorem Bezpieczeństwa Informacji ABI w szkole jest pani Katarzyna Nowak

Powiatowe Mistrzostwa Gdyni w Unihokeju Chłopców Szkół Podstawowych

3 listopada 2014 roku w Zespole Szkół nr 15 w Gdyni odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Gdyni w Unihokeju Chłopców Szkół Podstawowych. W turnieju brały udział: S.P. nr 17, S.P. nr 28, S.P. nr 31, S.P. nr 46 i gospodarz zawodów S.P. nr 48.

Turniej został rozegrany systemem "każdy z każdym". Nasz zespół w pierwszym meczu rozgrywek zmierzył się ze S.P. nr 17 i zremisował 1:1. W drugim meczu zawodów pokonaliśmy S.P.31 w stosunku 2:1. W kolejnym spotkaniu nie sprostaliśmy gospodarzowi turnieju i przegraliśmy 5:1. W ostatnim meczu zawodów rywalizowaliśmy z drużyną z Babich Dołów. Był to mecz o srebrny medal i awans do półfinału wojewódzkiego. Nasz zespół, aby awansować do dalszych rozgrywek musiał wygrać ten mecz, remis dawał nam brązowy medal, a przegrana IV miejsce. Mecz układał się po naszej myśli, ponieważ szybko uzyskaliśmy prowadzenie. Jednak rywal nie poddał się tak szybko i do przerwy było 1:1. Taki wynik dawał nam brązowy medal, jednak to nie zadawalało naszych chłopców i dążyliśmy do objęcia prowadzenia. Skutek był odwrotny i straciliśmy kolejną bramkę kończąc turniej na IV miejscu.

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę: Grzegorz Porzycz - kpt. i Jakub Pazik z klasy VI D, Jakub Byzdra i Jakub Respondek z klasy VI C, Grzegorz Padzik z klasy VI B, Miłosz Majcher i Marcin Miler - z klasy V D, Kacper Lubiński - z klasy VC, Kordian Sowada - z klasy VB oraz Michał Galiński z klasy IV D.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.