niedziela, 27 maja 2018 roku
rok szkolny 2015/2016
rok szkolny 2014/2015
rok szkolny 2013/2014

Administratorem Bezpieczeństwa Informacji ABI w szkole jest pani Katarzyna Nowak

Powiatowe Mistrzostwa Gdyni w Mini-siatkówce Chłopców

W dniu 12.12.2013 roku w Zespole Szkół nr 15 na Chwarznie odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Gdyni w Mini-siatkówce Chłopców. W turnieju brały udział: S.P. nr 10,S.P. nr 18, S.P. nr 28, S.P. nr 46 i gospodarz zawodów S.P. nr 48. Turniej rozegrany został systemem "każdy z każdym". W pierwszej fazie rozgrywek nasza szkoła zmierzyła się ze S.P. nr 28 i nieznacznie przegrała w stosunku 1:2. Bardzo podobny przebieg miał mecz drugi. Tym razem, ulegliśmy w takim samym stosunku z S.P. nr 10. W trzecim spotkaniu pewnie wygraliśmy 2:0 z S.P. nr 18 i nadal mieliśmy szanse na zajęcie miejsca na podium. W ostatnim meczu zawodów, podobnie jak w dwóch pierwszych meczach ulegliśmy w stosunku 1:2 z gospodarzem turnieju i zajęliśmy IV miejsce. GRATULUJEMY !!!! i życzymy dalszych sukcesów.

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę: Adam Burzyński Mateusz Głodowski, Paweł Szejko, Mateusz Michniewicz- kpt., - z klasy VI B, Błażej Krause, Tytus Książek, Arkadiusz Groth - z klasy VI C, Grzegorz Porzycz - z klasy VD i Jakub Byzdra z klasy VC.