czwartek, 26 kwietnia 2018 roku

Administratorem Bezpieczeństwa Informacji ABI w szkole jest pani Katarzyna Nowak

Rekrutacja dzieci do przedszkoli

Dodano: poniedziałek, 26 marca 2018 r
Rekrutacja dzieci do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Gdyni na rok szkolny 2018/2019. Więcej informacji tutaj...

Strona internetowa dla rodziców dostępna 26 marca 2018 r. od godz. 9.00:
www.gdynia.pl/rekrutacja

Jeśli dziecko zostało przydzielone przez system do Przedszkola nr 57 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4, to rodzic w terminie do 27 kwietnia 2018 r. do godz. 17.00 musi udać się do sekretariatu szkoły i potwierdzić pisemnie wolę zapisu dziecka. W przypadku braku pisemnego potwierdzenia woli zapisu, dziecko nie zostanie przyjęte do przedszkola do którego zostało zakwalifikowane.