wtorek, 14 lipca 2020 roku

Administratorem Danych Osobowych ADO w szkole jest Pan Andrzej Gogola

Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

Dodano: niedziela, 2 lutego 2020 roku
Publikujemy najnowsze informacje dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, klas I publicznych szkół podstawowych, a także klas wyższych, niż klasa I publicznych szkół i oddziałów sportowych, mistrzostwa sportowego i oddziałów dwujęzycznych, prowadzonych przez Gminę Miasta Gdyni.

Publikujemy zarządzenie dotyczące terminów rekrutacji na rok szkolny 2020/2021.

Klauzula informacyjna RODO dotyczącej rekrutacji do oddziałów przedszkolnych do pobrania tutaj.

Karta mieszkańca Gdyni

Szanowni rodzice bardzo prosimy o wyrobienie karty mieszkańca:

• dla dziecka
  • rodziców
  • oraz osób upoważnionych do odbioru dziecka, mieszkających w Gdyni