środa, 22 maja 2019 roku

Administratorem Danych Osobowych ADO w szkole jest Pan Andrzej Gogola

Zasady płatności za obiady w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Gdyni

Wpłaty na obiady winny być dokonane przelewem, do dnia 25 miesiąca poprzedzającego miesiąc żywieniowy. Ostateczny termin wpłat na następny miesiąc upływa 2 dni przed końcem miesiąca poprzedzającego miesiąc żywieniowy (z góry). Nie dotyczy to miesięcy: września i stycznia, dla których będą określone odrębne terminy.

Na konto należy wpłacać dokładnie taką kwotę, jaka jest należna za dany miesiąc. Wpłatę należy pomniejszyć o zgłoszony wcześniej odpis, którego wysokość należy zweryfikować z pracownikiem szkoły. Wpłat za obiady można dokonywać przelewem na rachunek bankowy, po wcześniejszym sprawdzeniu na stronie internetowej szkoły lub na tablicy ogłoszeń jaka opłata obowiązuje za dany miesiąc.

Numer rachunku bankowego:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Chwaszczyńska 26, 81-571 Gdynia
92 1020 4900 0000 8802 3084 6869

W tytule zapłaty obowiązkowo należy podać: imię i nazwisko ucznia, klasę oraz miesiąc, którego dotyczy wpłata. Jeżeli wpłata nie obejmuje pełnego miesiąca, należy szczegółowo podać dni, za które jest dokonywana wpłata.

BARDZO WAŻNE

Odpis za obiad należy zgłosić na 2 dni przed terminem obiadu, którego dotyczy zgłoszenie. Wpłaty przelewem na obiady należy dokonywać do 25 dnia miesiąca poprzedniego. Uczniowie, za których nie dokonano wpłaty na żywienie, nie otrzymają posiłku. Na konto należy wpłacać dokładnie taką kwotę, jaka jest należna za dany miesiąc. Wpłatę można pomniejszyć o zgłoszony wcześniej odpis, którego wysokość należy zweryfikować z pracownikiem szkoły (tel. 58 629 12 69 wew. 17). W wyjątkowych przypadkach, po terminie, wpłaty można dokonać przelewem na rachunek bankowy szkoły. Obiady będą wydawane od 2 dnia po dokonaniu zapłaty.

Wpłaty za obiady na maj 2019 roku

Cena obiadów: 20 x 3,00zł = 60,00zł

Obiady są wydawane od 6 maja 2019 do 31 maja 2019.

Prosimy rodziców, którzy zrobili odpisy w kwietniu o podanie na przelewie dodatkowych informacji
(wyszczególnienie dni nie korzystania z obiadów, klasa z której jest dziecko).
Odpisane dni pomniejszą wpłatę za obiad, za miesiąc na maj.

Wpłat należy dokonywać tylko przelewem na nr konta bankowego
92 1020 4900 0000 8802 3084 6869
W tytule zapłaty obowiązkowo podać imię i nazwisko ucznia, klasę oraz miesiąc, którego dotyczy wpłata.