sobota, 21 kwietnia 2018 roku
O szkole

Patron Szkoły
Przedmioty




e-dziennik

Najciekawsze video z życia Zespołu Szkół nr 13 w Gdyni

Cookies

Strona korzysta z plików cookies. Szczegółowe informacje o możliwości
i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.

Administratorem Danych Osobowych ADO w szkole jest pan Andrzej Gogola

Administratorem Bezpieczeństwa Informacji ABI w szkole jest pani Katarzyna Nowak

Grono pedagogiczne
Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 4 w Gdyni

 

Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Gdyni:
(od lewej strony)

mgr Ewa Rauch - wicedyrektor szkoły - matematyka
mgr Beata Jurkowlaniec -wicedyrektor szkoły - język polski
mgr Andrzej Gogola - dyrektor szkoły - historia
mgr Anna Neubauer - wicedyrektor przedszkola

mgr Anna Wierzbicka
nauczanie zintegrowane, pedagog

mgr Tamara Błażewicz fizyka

mgr Cygert Marta matematyka, chemia

mgr Czapp Alicja nauczyciel wspomagający

mgr Anna Domzała matematyka

mgr Marek Ebel wychowanie fizyczne

mgr Anna Eckert przyroda

mgr Sylwia Gawin język angielski

mgr Małgorzata Gotner język polski

mgr Ewa Grabowska nauczanie zintegrowane

mgr Małgorzata Jankowska kierownik świetlicy

mgr Małgorzata Juszczuk świetlica

mgr Anna Kaszubowska-Knopik język angielski

mgr Izabela Ebel język niemiecki

mgr Anna Kręgielewska pedagog szkolny

mgr Elżbieta Kucharska język angielski

mgr Stella Laudańska język polski

mgr Danuta Lutowska świetlica

mgr Dorota Łuczyszyn-Górska język niemiecki

mgr Wioleta Łuszcz nauczanie zintegrowane

mgr Beata Markefka nauczanie zintegrowane

mgr Krystyna Markowska-Lewko biblioteka

mgr Wioletta Mierzejewska historia

mgr Irena Moreń wychowanie fizyczne

mgr Małgorzata Nowak historia

mgr Grażyna Olczyk-Gorycka terapia pedagogiczna, logopedia

mgr Katarzyna Olszewska nauczanie zintegrowane

mgr Marek Pauli informatyka

mgr Joanna Reiter-Perdian świetlica, wdżwr

mgr Ludwika Robakowska język polski

mgr Katarzyna Rogolińska muzyka

Anna Siemieniako nauczanie zintegrowane

Sabina Siennica nauczanie zintegrowane

mgr Anna Sokołowska chemia

mgr Ewa Stryczniewicz świetlica,wdżwr

mgr Monika Szymańska nauczanie zintegrowane

mgr Joanna Szynal-Gajewska język polski

mgr Agnieszka Tokarska geografia

mgr Dorota Tomczyk nauczanie zintegrowane

mgr Magdalena Wiśniewska wychowanie fizyczne

mgr Dorota Wojtkowiak język angielski

ks. Piotr Wrzesiński religia

mgr Daniel Wrześniewski wychowanie fizyczne

mgr Patrycja Słomińska wychowanie fizyczne

mgr Sandra Baranowska świetlica

mgr Edyta Barcz świetlica

mgr Ilona Wiśniewska język angielski

mgr Wioletta Borowska matematyka

mgr Czekaj Katarzyna religia

mgr Jacek Pobłocki wychowanie fizyczne

mgr Grażyna Mercado język angielski

mgr Elżbieta Malinowska biblioteka, język polski

mgr Monika Łuszczyk zajęcia komputerowe, świetlica

mgr Małgorzata Kubik technika

mgr Danuta Kaźmierczak nauczanie zintegrowane

mgr Justyna Kramnik świetlica

mgr Lucyna Grochowska matematyka

mgr Małgorzata Jakubczyk język polski

mgr Alicja Kuchnowska plastyka

mgr Ewa Kaszuba wychowanie fizyczne

mgr Dorota Markowska plastyka

mgr Ewelina Myslińska świetlica

ks Arkadiusz Warszyński religia

Julita Piekarska religia

mgr Anna Tomaszewska język angielski

mgr Małgorzata Zygmunt geografia

mgr Wanda Winnicka psycholog szkolny