
17 czerwca uczniowie klasy 3b wybrali się do kina Helios w Gdyni na film „Za duży na bajki 3”. Seans dostarczył dzieciom wielu emocji, wzruszeń i powodów do uśmiechu. Film pokazał, jak ważne są przyjaźń, wzajemne wsparcie oraz odwaga w pokonywaniu trudności. Była to nie tylko świetna rozrywka, ale także cenna lekcja o tym, że warto wierzyć w siebie i dbać o relacje z innymi.
Gdynia jest najlepszym interesem, jaki kiedykolwiek Polska mogła zrobić...

81-571 Gdynia
ul. Chwaszczyńska 26