Święto Pluszowego Misia
24 listopada uczniowie klasy Ia obchodzili Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu każdemu towarzyszył na zajęciach ukochany miś. Chętne dzieci podzieliły się historią własnego pluszowego przyjaciela, następnie uczniowie poznali historię powstania pluszowego misia. Wykonali również zadanie matematyczne związane z dzisiejszym bohaterem. W tym dniu w naszej klasie ruszyła akcja "Zaadoptuj książkowego Misia". Chętne dzieci wróciły do domu z nowym pluszowym przyjacielem obiecując, że codziennie będą mu cztać. Na zakończenie zajęć uczniowie wspólnie wykonali plakat przedstawiający pluszowego misia. Miś został wyklejony wełną i włóczką. Dziękuję dzieciom za zaangażowanie i wykonanie pięknej pracy.
Katarzyna Olszewska

Data dodania: 2023-11-24 21:29:31