PRZEDSTAWIENIE MIKOŁAJKOWE

Mikołajkowe przedstawienie
4 grudnia wszyscy uczniowie klas 0-3 z niecierpliwością czekali na wizytę Mikołaja w naszej szkole. Czas oczekiwania umilił im występ mikołajkowy, który przygotowali uczniowie klasy 1a i 1b. Uczniowie radośnie zaprezentowali program artystyczny, a gdy już przybył upragniony gość, to wspólnie z dziećmi zatańczył powitalny taniec.  Mikołaj bardzo ucieszył się z zaproszenia do naszej szkoły. Na zakończenie przedstawienia Pani Dyrektor wręczyła pierwszoklasistom książki pt. "Wnuczka antykwariusza" i tym samym uroczyście rozpoczęła w naszej szkole kampanię „Mała książka – wielki człowiek”. Kampania ta, ma na celu rozwijać i zachęcać najmłodszych do czytelnictwa.
Dzień ten był dla wszystkich był pełen radości, a Mikołaja zapraszamy do nas już za rok!
Katarzyna Olszewska

Data dodania: 2023-12-04 21:07:48