
Pod koniec maja klasa 3b pojechała na wycieczkę do osady Sławutowo. Dzieci wzięły udział w ciekawych zajęciach z bursztynem, wykonując samodzielnie naszyjniki. Przewodnicy na miejscu przekazali uczniom bardzo dużo wiedzy na temat dawnego życia ludzi w osadzie. Dzieci przeszły także labirynt z ciekawostkami i skorzystały z placu zabaw na świeżym powietrzu. Na koniec nie mogło zabraknąć pysznych kiełbasek, które bardzo szybko zniknęły z pojemnika.
Sylwia Śniadek
Gdynia jest najlepszym interesem, jaki kiedykolwiek Polska mogła zrobić...

81-571 Gdynia
ul. Chwaszczyńska 26