Już jest! Przedszkole 57

Dodano: czwartek, 8 marca 2018 r
5 marca br. odbyła się uroczystość otwarcia naszego Przedszkola nr 57. W tym dniu, umożliwiliśmy wszystkim chętnym zwiedzanie naszego obiektu, a rodzicom dzieci przyjętych poznanie pracowników przedszkola oraz obejrzenie wszystkich pomieszczeń.

Przedszkole powstało dzięki przebudowie części pomieszczeń budynku dawnego Zespołu Szkół nr 13. Poza 4 salami dydaktycznymi ma 5 łazienek (w tym przystosowaną dla potrzeb osób niepełnosprawnych), pokój terapii pedagogicznej, 2 szatnie, magazyny, pomieszczenia socjalne dla pracowników i dwa pomieszczenia kuchenne. Wybudowano też podjazd i podnośnik dla osób niepełnosprawnych. W przedszkolnych salach dominuje kolorystyka pastelowa. Korytarz to najbardziej kolorowa i zróżnicowana przestrzeń, to jakby podwórko - miejsce pierwszych zabaw, przyjaźni, przygód dla każdego dziecka. To przestrzeń przyjazna, kolorowa, bezpieczna. Przedszkole to przygoda, którą setka dzieci rozpoczyna właśnie u nas.

Data dodania: 2023-04-14 13:26:12
Data edycji: 2023-05-02 12:59:53