środa, 7 grudnia 2022 roku

Pana Andrzeja Gogolę

Pozdrowienia z wakacji

Dodano: niedziela, 18 września 2022 roku
Wakacje już za nami! Szkoda, ale… zostały z nami wspomnienia. Wspomnienia o nowych przyjaźniach, pięknych miejscach, niesamowitych przygodach. Wszystkie wrażenia związane są z jakimiś krajami, miastami, miasteczkami, wsiami, krainami geograficznymi. Cieszy nas fakt, że Wy - nasi uczniowie zechcieliście wziąć udział w akcji – konkursie „Pozdrowienia z wakacji”. Przez cały lipiec, sierpień, początek września nadchodziły do szkoły pocztówki z różnych miejsc wypoczynku. Łącznie otrzymaliśmy ich 140 (68 z kl.0-3, 72 z kl.4-8).
Widokówki stały się ozdobą szkolnych dekoracji oraz prezentacji przygotowanych na rozpoczęcie roku.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zadali sobie trud wysłania tradycyjną pocztą pozdrowień i podzielili się z nami wrażeniami z wakacji. Życzymy sobie i Wam – naszym uczniom, aby piękny zwyczaj wysyłania kartek, listów przetrwał. Zadbajmy o to! Czas na rozstrzygnięcie konkursu! Oto zwycięskie klasy:

Klasy 0-3 3a-19 kartek nagroda 200zł
Klasy 4-8 6a 13 kartek, 7a 13 kartek. Obie klasy po 100zł
Nagroda w konkursie to szkolny bon podarunkowy do wykorzytania na cele klasowe.

Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy też pracownikom szkoły, którzy aktywnie włączyli się w akcję i również przysłali kartki z pozdrowieniami.

wicedyrektor: Beata Jurkowlaniec