środa, 7 grudnia 2022 roku

Pana Andrzeja Gogolę

Powiatowe Mistrzostwa Gdyni w Unihokeja – Igrzyska Dzieci

Dodano: niedziela, 6 listopada 2022 roku
4 listopada 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 37 w Gdyni odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Gdyni w Unihokeja – Igrzyska Dzieci. W turnieju brali udział mistrzowie swoich rejonów: S.P. nr 6, S.P. nr 18, S.P. nr 29, S.P. nr 48 oraz nasza szkoła. Turniej został rozegrany systemem „ każdy z każdym”. Nasi uczniowie po wyrównanej walce doznali trzech porażek i jednego zwycięstwa i ostatecznie zajęli IV miejsce w Gdyni. Gratulujemy!

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę: Leszek Borgula i Oskar Miazio z klasy VII B, Kuba Dormowicz, Xawery Orzeszka, Hubert Sawicki, Filip Donafeld i Jan Dziurdziewicz z klasy VI A, Jerzy Szymański, Ignacy Osijewski, Nazar Fedyk, Nikodem Krysztofowicz i Mikołaj Wojciechowski z klasy VI B.

Opracował: Marek Ebel