Dzień Życzliwości

W dniu dzisiejszym obchodziliśmy w naszej klasie Dzień Życzliwości. Głównym celem Dnia Życzliwości jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, dobroć, okazywanie sobie bezinteresownej pomocy. Na zajęciach wspólnie porozmawialiśmy o tym czym jest życzliwość i jak możemy ją sobie okazywać, obejrzeliśmy także prezentację multimedialną "Wybierz życzliwość". Uczniowie wykonali również ćwiczenie - "Życzliwość" , polegające na sortowaniu obrazków, następnie wykonali pudełeczka życzliwości (z ukrytm życzliwym słowem) i wręczyli go koledze/koleżance z klasy. Na zakończenie dzieci wzięły udział w zabawie wyzwanie - "20 losowych czynów życzliwości". W dzisiejszym dniu na pewno udało się wywołać wiele pozytywnych emocji i dobrych uczynków.

Data dodania: 2023-11-21 20:45:12
Data edycji: 2023-11-21 20:48:47