ŻYCZYMY : ) ⠀⠀ RADOSNYCH, ⠀ BEZTROSKICH ⠀ ALE ⠀ PRZEDE ⠀ WSZYSTKIM ⠀ BEZPIECZNYCH ⠀ WAKACJI. ⠀⠀⠀ WIELU ⠀ SŁONECZNYCH ⠀ DNI ⠀ SPĘDZONYCH ⠀ W ⠀ TOWARZYSTWIE ⠀ PRZYJACIÓŁ.

VII MIEJSCE W IGRZYSKACH POWIATOWYCH W CZWÓBOJU LEKKOATLETYCZNYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - CHŁOPCY.

VII MIEJSCE W IGRZYSKACH  POWIATOWYCH  W  CZWÓBOJU   LEKKOATLETYCZNYM SZKÓŁ  PODSTAWOWYCH - CHŁOPCY.

W dniu 9 maja 2024 roku na  stadionie lekkoatletycznym pzy Szkole Podstawowej nr 48 w Gdyni odbyłu się Powiatowe Igrzyska w Czwórboju Lekkoatletycznym. Naszą szkołę reprezentowali: Cezary Dąbrowski i Makar Koshelev z klasy 6a, Piotr Karwowski i Wojciech Kociński z klasy 6b, Alexander Rajski z klasy 6c oraz Patryk Maksyś z klasy 6d. Chłopcy  po wzięci udziału w czterech konkurencjach lekkoatletycznych: biegu na 60m, skoku w dal, rzucie piłeczką palantową oraz biegu na 1000m zgromadzili łącznie 609 punktów, co pozwoliło im zająć VII miejsce  w Gdyni. Gratulujemy !!!

Data dodania: 2024-05-19 15:05:06
Data edycji: 2024-06-29 22:47:39