Czcionka:

Kontrast:

Uroczystość rozdania nagród w konkursie międzyszkolnym ''Zapraszamy ptaki do Gdyni''.

Dnia 14 kwietnia w Muzeum Miasta Gdyni odbyła się uroczystość rozdania nagród XXV Jubileuszowej edycji konkursu „Zapraszamy ptaki do Gdyni”. W związku z tym wyjątkowym jubileuszem powstała trzecia już gdyńska książka o ptakach pt. " Gdynia: ptasie miasto", a gościem specjalnym uroczystości rozdania nagród był autor książki – pan Jakub Tysiak, znany trójmiejski ornitolog, prowadzący popularny kanał na YT Ptasia strefa.

Specjalną nagrodę ornitologów w kategorii budka lęgowa otrzymał uczeń klasy 4B Aleksander Szwaczka!
Nagrodę w kategorii budka lęgowa otrzymały Antonina Darda z klasy 5C oraz Nikola Drączkowska z klasy 5D.
Nagrodę w kategorii karmnik otrzymała uczennica klasy 5B Hanna Koszykowska.
Wyróżnienie w kategorii karmnik otrzymały Lena Raczyńska z klasy 4B, Amelia Kowalska z klasy 5B oraz Antonina Nadolna z klasy 5D.

Nasza szkoła zajęła również III miejsce w kategorii Największej ilości prac.

Gratulujemy wszystkim uczniom nagrodzonym i wyróżnionym w konkursie!

Data dodania: 2023-04-14 20:27:41
Data edycji: 2023-04-17 20:37:36

Gdynia jest najlepszym interesem, jaki kiedykolwiek Polska mogła zrobić...

Franciszek Sokół