Srebrne Medale w Powiatowych Mistrzostwach Gdyni w Piłce Siatkowej Plażowej Chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

W dniu 28 maja 2024 roku na Plaży Miejskiej w Gdyni odbyły się Mistrzostwa Gdyni w Piłce Siatkowej Plażowej Chłopców. W turnieju brało udział 10 "gdyńskich podstawówek" ,a zawody rozegrano systemem brazylijskim. W pierwszej rundzie zawodów, nasza szkoła wylosowała wolny los (  zasługa trenera ?!) . W dugiej rundzie trafiliśmy na szkołę z Wiczlina - S.P. 37. Po jednostronnym spotkaniu awansowaliśmy do kolejnej rundy zawodów. W kolejnym spotkaniu, po wyrównanej walce  pokonaliśmy Szkołę Podtawową nr 18 i awansowaliśmy do najlepszej 4-ki imprezy. W meczu o finał, zmierzyliśmy się ze Szkołą Podstawową nr 51 w Gdyni. Pomimo trudnych warunków atmosłerycznych                  ( porywisty wiatr) pokonaliśmy rywali w stosunku 2:0. W tym momencie zawodów byliśmy już pewni awansu do Półfinału Wojewódzkiego.      W ostatnim meczu turnieju zostaliśmy pokonani przez lokalnego rywala - Szkołę Podstawową nr 42 ( derby Karwin) i zajęliśmy II miejsce. Gratulujemy !!!

Data dodania: 2024-05-28 19:06:56
Data edycji: 2024-06-29 23:00:30