Otwarte Mistrzostwa Gdyni w Bowlingu !!!

W dniach 22 i 23 maja bieżącego roku nasi uczniowie rywalizowali w Otwartych Mistrzostwach Gdyni w Bowlingu. Pierwszego dnia rywalizowali uczniowie klas VI-tych: Karolina i Monika Dubiela, Gabriela Sienkiewicz, Stanisław Jarosz i Jan Przybysławski z klasy VIb oraz Alexander Rajski i Leon Kulik z klasy VIc. Po dwóch grach nasi uczniowie zgromadzili łącznie 716 punktów.

Drugiego dnia zawodów do rywalizacji przystąpili uczniowie klas VIII-ych:  Jagoda Kozłowska , Victoria Makutunowicz, Adam i Michał Olechno z klasy VIIIa oraz Gabriela Szymańska, Helena Grymm, Krystian Gliniecki i Leszek Borgula z klasy VIIIb. Nasza starsza reprezentacja uzyskała łączny wynik - 843 punkty, Gatulujemy!!!

Data dodania: 2024-05-26 10:40:23
Data edycji: 2024-06-29 22:50:54