Obchody Święta Niepodległości w klasach 0-3

Z okazji Święta Niepodległości Polski jak co roku, klasy 0-III aktywnie włączyły się w obchody tego święta. Przez cały tydzień brały udział w szeregu zajęć przygotowanych przez wychowawców klas oraz wychowawców świetlicy. Uczniowie zostali zapoznani z tą ważną kartą z historii Polski, nauczyły się okolicznościowych piosenek, wykonały tematyczne prace plastyczne, a 10 listopada o godz. 11.11 odśpiewały hymn podczas uroczystego apelu przygotowanego przez uczniów klasy 3b i 3c.
Następnie uczniowie z klas I,II,III i V wzięli udział w Marszu Niepodległości ulicami osiedla. Marsz rozpoczął się od zapalenia symbolicznego znicza pod obeliskiem upamiętniającym majora Bolesława Ryzińskiego, następnie wszyscy zebrani uczcili minutą ciszy bohaterów poległych za Ojczyznę. Marsz poprowadził Pan Dyrektor Andrzej Gogola wraz z zaproszonymi gośćmi.

Data dodania: 2023-11-11 09:54:21
Data edycji: 2024-02-18 20:37:13