Ikona powiększania tekstu
Ikona podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień

Mistrzostwa Gdyni w Unihokeju Chłopców - Igrzyska Dzieci.

8 listopada 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 37 w Gdyni odbyły się Mistrzostwa Gdyni w Unihokeju Chłopców - Igrzyska Dzieci. W turnieju brały udział gdyńskie szkoły, które wygrały eliminacje w swoich rejonach: S.P. nr 6, S.P. nr 26, S.P. nr 29, S.P. nr 46 i gospodarz turnieju S.P. nr 37. W pierwszym meczu zawodów zremisowaliśmy bezbramkowo z gospodarzem zawodów. W drugim meczu turnieju pokonaliśmy S.P. nr 6, a wkolejnym spotkaniu zremisowaliśmy 1:1 z S.P. nr 26. W ostatnim meczu zawodów zmierzyliśmy się z S.P. nr 29. Tabela przed naszym ostatnim meczem dawała nam szansę na uzyskanie 2 miejsca, ale pod warunkiem , że pokonamy rywala. Remis lub porażka, plasowała nas na 3 miejscu zawodów. Po emocjonującym spotkaniu, musieliśmy uznać wyższość rywali i tym samym zajęliśmy 3 miejsce i brązowe medale. Gratulujemy !

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę ( stoją od prawej):  Nikodem Jastrzębski z klasy VId, Igor Berdys-Nazarewicz z klasy Vc, Aleksander Nowak z klasy Va, Makar Koshelev z klasy VIa, Mikołaj Wojciechowski z klasy VIIb, Artem Vovchenko z klasy VIIa, Michał Michaś - Młyński z klasy Vb, Igor Lewczuk z klasy Vb, Piotr Adamczak  oraz Cezary Kropidłowski z klasy Vc.

Data dodania: 2023-11-12 16:53:07
Data edycji: 2023-11-12 16:55:30