Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Mistrzostwa Gdyni w Badmintona Dziewcząt i Chłopców - Igrzyska Dzieci.

W dniu 18 października bieżącego roku w Szkole Podstawowej nr 48  odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Gdyni w Badmintona Dziewcząt i Chłopców- Igrzyska Dzieci. W turnieju brały udział drużyny z całej Gdyni. Naszą szkołę w kategorii dziewcząt reprezentowały uczennice z klasy IVb -Sarah Habib i Klaudia Rolka. Po zaciętych meczach nasze dziewczyny zajęły V miejsce w zawodach.

W kategorii chłopców, naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy VIc -Leon Kulik i Wojciech Meyer. Nasi badmintoniści doznali tylko jednej porażki i ostatecznie zajęli II miejsce w turnieju, oraz wywalczyli awans do Półfinału Wojewódzkiego, który odbędzie się 20 paździenika 2023 roku w Gniewie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

Data dodania: 2023-10-18 21:28:17
Data edycji: 2023-10-22 21:51:58