ŻYCZYMY : ) ⠀⠀ RADOSNYCH, ⠀ BEZTROSKICH ⠀ ALE ⠀ PRZEDE ⠀ WSZYSTKIM ⠀ BEZPIECZNYCH ⠀ WAKACJI. ⠀⠀⠀ WIELU ⠀ SŁONECZNYCH ⠀ DNI ⠀ SPĘDZONYCH ⠀ W ⠀ TOWARZYSTWIE ⠀ PRZYJACIÓŁ.

„Lampion Bożonarodzeniowy”

W miesiącu grudniu w naszej szkole został zorganizowany konkurs na najpiękniejszy „Lampion Bożonarodzeniowy” w klasach IV-VIII. Prace konkursowe uczniów, wykonane różnymi technikami plastycznymi,   stanowiły ważny element dekoracji w przedstawieniu Jasełek - zapalone pięknie się prezentowały                        i tworzyły miłą atmosferę.

Pragniemy podziękować wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w wykonanie prac konkursowych. Doceniamy niezwykle cenny Wasz zapał, trud i zaangażowanie.

Pierwsze trzy miejsca zajęli następujący uczniowie:

I miejsce -  Dawid Baczyński

II miejsce – Stanisław Kacprowicz

III miejsce – Sarah Habib

Gratulujemy!

Organizatorkami konkursu były nauczycielki plastyki p. Małgorzata Tkaczeń i religii p. Dorota Lubińska.

Data dodania: 2024-01-23 12:43:06
Data edycji: 2024-02-25 22:19:26