ŻYCZYMY : ) ⠀⠀ RADOSNYCH, ⠀ BEZTROSKICH ⠀ ALE ⠀ PRZEDE ⠀ WSZYSTKIM ⠀ BEZPIECZNYCH ⠀ WAKACJI. ⠀⠀⠀ WIELU ⠀ SŁONECZNYCH ⠀ DNI ⠀ SPĘDZONYCH ⠀ W ⠀ TOWARZYSTWIE ⠀ PRZYJACIÓŁ.
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024

KONSULTACJE DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

 

2023/2024

 

nauczyciel

przedmiot

dzień

godz.

Sala

1.

ABRAMSKA MAGDALENA

nauczyciel świetlicy

czwartek

16.00 -17.00

43

2.

BARCZ EDYTA

logopeda

wtorek

14.30 15.30

24

3.

BARCZEWSKA KATARZYNA

język angielski

czwartek

15.30 -16.30

39

4.

BŁAŻEWICZ TAMARA

fizyka

pon. co 2 tyg.

14.30 – 15.30

25

5.

BOROWSKA WIOLETA

matematyka

środa

14.30 -15.30

16

6.

CYGERT MARTA

matematyka

środa

15.30 -16.30

19

7.

DASZKIEWICZ ANETA

psycholog

czwartek

15.00 – 16.00

69

8.

DZIERŻANOWSKA ALDONA

chemia

pon. co 2 tyg.

15.00 16.00

25/p.naucz.

9.

EBEL MAREK

wychowanie fizyczne

poniedziałek

14.30 15.30

WF

10.

GAWIN SYLWIA

nauczyciel świetlicy

czwartek

17.00 –18.00

44

11.

GOGOLA  ANDRZEJ

dyrektor, historia

poniedziałek

16.00 -17.00

67

12.

GRABOWSKA EWA

edukacja wczesnoszk.

środa

14.30 -15.30

73

13.

GRAMACKI  OSKAR

religia

wtorek

14.30 – 15.30

17A

14.

JANKOWSKA MAŁGORZATA

kierownik świetlicy

poniedziałek

16.00 -17.00

43

15.

JURKOWLANIEC BEATA

wicedyrektor, j.polski

czwartek

15.00 –16.00

70

16.

JUSZCZUK MAŁGORZATA

nauczyciel świetlicy

poniedziałek

16.00 -17.00

44

17.

KAPUSCIŃSKA ANNA

nauczyciel świetlicy

poniedziałek

16.00 -17.00

44

18.

KASZUBOWSKA- KNOPIK ANNA

język angielski

czwartek

14.30 – 15.30

s.39

19.

KAŹMIERCZAK DANUTA

edukacja wczesnoszk.

wtorek

14.30 -15.30

72

20.

KUCHARSKA ELŻBIETA

język angielski

poniedziałek 

15.30 -16.30

31

21.

LAUDAŃSKA STELLA

język polski

wtorek

15.30 -16.30

18

22.

LESZCZYŃSKA JOANNA

język polski

wtorek

14:30 – 15.30

38

23.

LUBIŃSKA DOROTA

religia

czw. co 2 tyg.

16.00 – 17.00

17A

24.

LUTOWSKA DANUTA

nauczyciel świetlicy, matematyki

środa

15.30 -16.30

21

25.

ŁUKOMSKA  ANITA

język niemiecki

wtorek co 2 tyg.

14.30 -15.30

p.naucz

26.

ŁUSZCZ WIOLETA

edukacja wczesnoszk.

poniedziałek

15.30 -16.30

47

27.

ŁUSZCZYK MONIKA

n-l świetlicy, techniki, informatyki

środa 

15.50 -16:50

T

28.

MADZIĄG  EWA

wicedyrektor, matematyka

wtorek

15.00 –16.00

71

29.

MALINOWSKA ELŻBIETA

nauczyciel biblioteki

poniedziałek

14.30 – 15.30

56

30.

MARKEFKA BEATA

edukacja wczesnoszk., informatyka

środa

14.30 -15.30

49

31.

MARKOWSKA DOROTA

nauczyciel świetlicy

wtorek

16.00 –17.00

44

32.

MERCADO GRAŻYNA

język angielski, EDB

wtorek

14.30 -15.30

p.naucz.

33.

MIERZEJEWSKA WIOLETTA

historia, WOS

środa

15.30 -16.30

68

34.

MIKUŁA  EWELINA

informatyka

pon. co 2tyg.

14.30 – 15.30

40

35.

OLSZEWSKA KATARZYNA

edukacja wczesnoszk.

piątek

15.30 -16.30

48

36.

PIEKARSKA JULITA

religia

poniedziałek

15.30 -16.30

p.naucz.

37.

PŁACZEK ANNA

edukacja wczesnoszk.

czwartek

14.30 -15.30

47

38.

PŁOTKA DOROTA

pedagog

poniedziałek

15.30 -16.30

57

39.

POBŁOCKI JACEK

wychowanie fizyczne

czwartek

15.30 -16.30

WF

40.

REITER-PERDIAN JOANNA

nauczyciel świetlicy, informatyki

poniedziałek

15:25–16:25

42

41.

ROGOLIŃSKA KATARZYNA

muzyka

wtorek

14.30-15.30

74

42.

SIENNICA SABINA

nauczyciel świetlicy

czwartek

17.00 -18.00

44

43.

SIKORRA  MARIA

historia, WOS

środa co 2 tyg.

14.30 -15.30

21

44.

SITKO MAŁGORZATA

edukacja wczesnoszk.

poniedziałek

14.30 -15.30

73

45.

SŁOMIŃSKA PATRYCJA

wychowanie fizyczne

wtorek

15.15 – 16.15

WF

46.

STACHURA EMILIA

język polski

poniedziałek

15.30 -16.30

38

47.

SZYMAŃSKA MONIKA

edukacja wczesnoszk.

poniedziałek

15.30 -16.30

49

48.

ŚNIADEK SYLWIA

edukacja wczesnoszk.

czwartek

14.30- 15.30

48

49.

TKACZEŃ MAŁGORZATA

plastyka, terapia ped.

poniedziałek

14.30 -15.30

37

50.

TOMCZYK DOROTA

edukacja wczesnoszk.

piątek

15.30 - 16.30

72

51.

WIŚNIEWSKA  ILONA

nauczyciel świetlicy

czwartek

16.00 -17.00

44

52.

WIŚNIEWSKA MAGDALENA

wychowanie fizyczne

poniedziałek

14.30 -15.30

WF

53.

WITCZAK AGATA

biologia, przyroda

czwartek

14.30 -15.30

23

54.

WOJTKOWIAK DOROTA

język angielski

czwartek

15.30 -16.30

17

55.

WŁÓKA ALICJA

nauczyciel świetlicy

środa co 2 tyg.

16.00 – 17.00

44

56.

ZYGMUNT MAŁGORZATA

geografia

poniedziałek

15.30 -16.30

30

 

 

Data dodania: 2023-04-14 10:55:34
Data edycji: 2024-03-04 21:08:26
Ilość wyświetleń: 1106

Gdynia jest najlepszym interesem, jaki kiedykolwiek Polska mogła zrobić...

Franciszek Sokół
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej