III miejsce w Gdyni w Tenisie Stołowym Chłopców- Igrzyska Dzieci.

13 listopada 2023 roku na Babich Dołach odbyły się Mistrzostwa Gdyni w Tenisie Stołowym Chłopców- Igrzyska Dzieci. W turnieju brały udział drużyny z całej Gdyni: S.P. nr 6, S.P. nr 18, S.P. nr 26, S.P. nr 28, S.P. nr 34, Szkoła Katolicka oraz nasza szkoła. W wyniku losowania drużyny podzielono na dwie grupy, w których szkoły rozgrywały mecze systemem "każdy z każdym". W pierwszym meczu zawodów  wygraliśmy z gospodarzem turnieju 3:2, a w drugim meczu grupowym z S.P. nr 26 przegraliśmy  3:2. Po meczach grupowych zajęliśmy 2 miejsce i trafiliśmy na faworyta zawodów, który w swojej grupie zajął 1 miejsce. Niestety musieliśmy uznać wyższość późniejszych zwycięzców zawodów, a w meczu o brązowy medal, po pasjonującej walce  ze Szkołą Katolicką, wywalczyliśmy upragnione 3 miejsce!!!

Naszą szkołę reprezentowali : Igor Lewczuk z klasy Vb oraz Leon Kulik i Wojciech Meyer z klasy VIc.

Data dodania: 2023-11-13 18:01:54
Data edycji: 2023-11-16 21:25:03