Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Akcja Zima 2023

Akcja Zima 2023

Dodano: wtorek, 31 stycznia 2023 roku
Podczas tegorocznych ferii zimowych w naszej szkole zorganizowano dla dzieci zimowisko. Pod opieką nauczycieli uczniowie wesoło i bezpiecznie spędzali czas w szkole i poza nią. Zwiedzali ciekawe zakątki naszego miasta, Akwarium Gdyńskie, Centra Zabaw „Amazonia” i „AirSpace”, a także oglądali film w Centrum Filmowym w Gdyni. Na terenie szkoły odbywały się zajęcia sportowe, komputerowe oraz plastyczno-techniczne. Był to miło spędzony czas, który na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Wychowawcy świetlicy i klas młodszych

 

W dniach 16.01 - 27.01 w trakcie ferii zimowych zostały zorganizowane w Naszej szkole zajęcia pt. AKCJA ZIMA. Celem zajęć było promowanie zdrowego i aktywnego wypoczynku, umożliwienie nawiązania nowych kontaktów rówieśniczych, odkrywanie wspólnych zainteresowań oraz integracji uczestników. Kształtowanie postawy otwartej na innych, wzajemną pomoc, tolerancję i empatię.

W trakcie trwania zajęć wszyscy uczestnicy aktywnie spędzali czas na obiektach sportowych, grach planszowych oraz na zorganizowanych dla Nich wyjściach poza teren szkoły - wycieczka do JUMPCITY, Centrum Nauki Eksperyment, Muzeum Emigracji, Akwarium Gdyńskiego, kina HELIOS. Po dniu pełnym różnorodnych atrakcji znalazł się również czas na ciepły posiłek w stołówce szkolnej.

Nauczyciele wychowania fizycznego

Data dodania: 2023-04-14 14:41:36
Data edycji: 2023-04-23 16:57:18
Ilość wyświetleń: 139

Gdynia jest najlepszym interesem, jaki kiedykolwiek Polska mogła zrobić...

Franciszek Sokół
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej