środa, 7 grudnia 2022 roku

Pana Andrzeja Gogolę

Mistrzostwa Gdyni w Unihokeju

Dodano: piątek, 28 października 2022 roku
27 października 2022 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Gdyni odbyły się Rejonowe Mistrzostwa Gdyni w Unihokeju Chłopców Szkół Podstawowych – Igrzyska Dzieci. W turnieju brały udział tylko dwie drużyny: gospodarz zawodów oraz nasza szkoła. Mecz został rozegrany na dystansie trzech tercji, po 10 minut każda. Nasi uczniowie zdecydowanie pokonali gospodarzy zawodów 4:0 i awansowali rozgrywek na szczeblu powiatowym. Gratulujemy!

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę: Leszek Borgula i Oskar Miazio z klasy VII B, Kuba Dormowicz, Xawery Orzeszka, Hubert Sawicki i Jan Dziurdziewicz z klasy VI A, Jerzy Szymański, Ignacy Osijewski, Nikodem Krysztofowicz i Mikołaj Wojciechowski z klasy VI B, oraz Wojciech Meyer z klasy VC.

Opracował: Marek Ebel