środa, 1 lutego 2023 roku

Administratorem danych osobowych jest
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Gdyni reprezentowany przez Dyrektora
Pana Andrzeja Gogolę

Kliknij na interesującą Ciebie informację z lewej strony

Skład Prezydium Rady Rodziców
Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Gdyni

Drodzy Rodzice!

Dodano: środa, 14 grudnia 2022 roku
W dobie galopującej inflacji Rada Rodziców w roku szkolnym 2022/2023 podjęła decyzję o zachowaniu wysokości składki rocznej z poprzednich lat. Kwota składki w bieżącym roku szkolnym wynosi 60 zł/rok za każde dziecko. Wpłacone środki na Radę Rodziców wykorzystywane są na uatrakcyjnienie pobytu dzieci w szkole i polepszenie funkcjonowania placówki. Z zebranych środków pokrywamy m.in. wydatki na nagrody dla uczniów, finansujemy konkursy oraz szkolne wydarzenia. Pieniądze „idą” za naszymi uczniami i są one w całości przeznaczane dla nich - w swoich działaniach podejmujemy starania, aby szkoła była atrakcyjnym miejscem, w którym mogą realizować pasje i zdobywać rozmaite umiejętności. Dlatego dziękujemy za Wasze dotychczasowe wpłaty oraz zaangażowanie.

Z życzeniami Wesołych Świąt oraz pozdrowieniami, Rada Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4 W Gdyni

Drodzy Rodzice!

Dodano: wtorek, 5 grudnia 2022 roku
28 listopada 2022 r. odbyło się pierwsze zebranie Rady Rodziców w roku szkolnym 2022/2023. Podczas zebrania w wyniku głosowania zostało powołane Prezydium Rady Rodziców w składzie:

1. Izabela Ramza-Piłasiewicz IIIc- Przewodnicząca Rady Rodziców
2. Katarzyna Bargielska IVb Z-ca Przewodniczącej Rady Rodziców
3. Justyna Cichocka Vb - Sekretarz Rady Rodziców
4. Barbara Meyer Vc- Skarbnik
5. Anna Sobiczewska VIIIc - Członek Rady Rodziców

Najbliższe zebranie na którym m.in. zostanie uchwalona wysokość składek zaplanowane jest na 12.12.2022.

Prosimy o dokonywanie wpłat na konto:
Rada Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4
81-571 Gdynia, ul. Chwaszczyńska 26

w tytule: Imię i Nazwisko oraz klasa ucznia

Kontakt

Zachęcamy wszystkich Rodziców do wspólnych aktywności oraz zgłaszania pomysłów oraz sugestii na adres Rady:
 rada.rodzicow@zsp4gdynia.pl