wtorek, 4 października 2022 roku

Administratorem danych osobowych jest
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Gdyni reprezentowany przez Dyrektora
Pana Andrzeja Gogolę

Kliknij na informację z lewej strony, która Ciebie interesuje

„Dzień Chłopaka” i „Bal Jesieni”

Dodano: poniedziałek, 3 października 2022 roku
Miniony piątek był dla naszych przedszkolaków pełen zabawy i niespodzianek. Tego dnia odbył się u nas Bal Jesieni, podczas którego dzieci z niedowierzaniem obserwowały magiczne sztuczki, szukały odpowiedzi na zagadki oraz tańczyły wspólnie różnego rodzaju choreografie. Dodatkowo, swoje święto tego dnia obchodzili wszyscy chłopcy.

Otrzymali upominki z inicjatywy Rady Rodziców, które z pewnością wzbudzą ich kreatywność oraz zachęcą do wspólnej zabawy. Ponadto, przygotowane były dla nich medale oraz legitymacje super chłopaka. Jednak zdobycie ich było nie lada wyzwaniem… Chłopcy mieli za zadanie rzucić i trafić do celu piłką oraz zjeść kawałek cytryny i się uśmiechnąć. Na szczęście wszyscy poradzili sobie wyśmienicie!

opracowała: Dominika Górczak

Dzień Przedszkolaka

Dodano: sobota, 24 września 2022 roku
Dzień Przedszkolaka to niesamowicie ważny dzień dla każdego dziecka, które uczęszcza do naszej placówki. Było głośno i bardzo zabawnie - czyli tak, jak powinno być w tym dniu. Serdecznie dziękujemy za wpłaty na Radę Rodziców - prezenty zrobiły ogromne wrażenie i od razu zostały przetestowane. Uśmiechy nie schodziły dzisiaj z buzi dzieci.

Międzynarodowy Dzień Kropki

Dodano: niedziela, 18 września 2022 roku
15 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu “Międzynarodowy Dzień Kropki”. Zadaniem dzieci było przygotowanie stroju zawierającego charakterystyczne kolorowe kropki, dzięki czemu panowała kropkowa rewia mody. Na tablicy multimedialnej obejrzały historię Vashti i rozwiązywały zadania matematyczne z kropkami w roli głównej. Czas urozmaicały różnorodne gry i zabawy z użyciem hula hop, piłek oraz szarf. Zdecydowanie najlepiej bawiły się do zabaw ruchowych - “Znikająca kropka” oraz “Złap swoją kropkę”.

Z pewnością nie obyło się bez kropkowych dzieł sztuki. Przedszkolaki wykonały kolorowe tęcze oraz kropkowe mozaiki. Podczas spaceru na świeżym powietrzu malowały kredą różnorodne kropki, pobudzając przy tym swoją wyobraźnię. Zdecydowanie dzisiejszy dzień był pełen zabawy, odwagi oraz kreatywności. Dostrzegaliśmy kropki tam, gdzie nikt nie zwracał na nie uwagi.

Mali czytelnicy

Dodano: czwartek, 8 września 2022 roku
Informujemy, że Przedszkole nr 57 w Gdyni otrzymało dotację w wysokości 3 000 zł na zakup nowości wydawniczych dla dzieci w wieku 3-6 lat oraz na realizację działań promujących czytelnictwo: nabycie książek stanowiących nagrody dla dzieci za udział w działaniach promujących czytelnictwo oraz organizację wystaw i konkursów w ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025”.

Poprzednie wydarzenia można obejrzeć w archiwum przedszkola