czwartek, 27 czerwca 2019 roku

Administratorem Danych Osobowych ADO w szkole jest Pan Andrzej Gogola

Spotkanie świąteczne uczniów z klasy 0b z Seniorami

Dodano: poniedziałek, 17 grudnia 2018 roku
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia nasi najmłodsi uczniowie odwiedzili Seniorów z Domu Samopomocy w Sopocie. Dzieci wspólnie z Seniorami śpiewały kolędy, wykonały ozdoby świąteczne. Na zakończenie spotkania gospodarze przygotowali dla nas świąteczny poczęstunek. Mamy nadzieję, że dzięki naszej wizycie wprowadziliśmy w Ich codzienność wiele pozytywnych emocji i radości nie tylko na te przedświąteczne dni. Wierzymy, że nawiązana dziś znajomość będzie trwać przez długi czas. Spotkania osób z olbrzymim doświadczeniem życiowym z tymi bez doświadczenia życiowego są najpiękniejszą lekcją dla obu stron…

Katarzyna Olszewska

Wielkanocne spotkanie uczniów kl. III e z Seniorami

Dodano: poniedziałek, 26 marca 2018 r
26 marca br. uczniowie po raz kolejny odwiedzili Seniorów w Sopocie. Podczas wizyty dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny o tematyce wielkanocnej, następnie wspólnie z podopiecznymi Sopockiego Domu Samopomocy ozdabiali pisanki. Na zakończenie spotkania odbył się świąteczny poczęstunek. Ciepło i życzliwość, uśmiechy na twarzach i pełne wdzięczności spojrzenia, a także piękne słowa, jakie otrzymaliśmy od starszych ludzi, są dla nas wszystkich najlepszym podziękowaniem i darem, który na pewno pozostanie w naszych sercach.