środa, 23 maja 2018 roku
rok szkolny 2015/2016
rok szkolny 2014/2015
rok szkolny 2013/2014

Administratorem Bezpieczeństwa Informacji ABI w szkole jest pani Katarzyna Nowak

Szkolna Liga Strzelecka

Dodano: piatek, 17 maja 2013 r
W dniu 14 maja 2013r. organizatorzy "Szkolnej Ligi Strzeleckiej 2013r." zaprosili uczestników zawodów do Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na uroczyste ogłoszenie wyników. Zawody strzeleckie w ramach Ligi zostały przeprowadzone systemem czterorundowym w marcu i kwietniu br. Nasze gimnazjum reprezentowały dwa zespoły:

I. Dawid Jurkiewicz, Paweł Opelt, Damian Dłużak i Klaudia Tęgowska
II. Mateusz Tęgowski, Tomasz Kanas, Błażej Nowocień i Maciej Nowocień.

W klasyfikacji zespołowej zespół I zajął II miejsce spośród 11 szkół gimnazjalnych biorących udział w zawodach. Gratulujemy celnych strzałów! Prowadzona była również klasyfikacja indywidualna oddzielnie dla dziewcząt i chłopców. Klaudia Tęgowska zajęła VI miejsce spośród 21 dziewcząt, a z chłopców Dawid Jurkiewicz III miejsce oraz Paweł Opelt IV spośród 26 gimnazjalistów. Również gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.