środa, 23 maja 2018 roku
rok szkolny 2015/2016
rok szkolny 2014/2015
rok szkolny 2013/2014

Administratorem Bezpieczeństwa Informacji ABI w szkole jest pani Katarzyna Nowak

Rejonowe Mistrzostwo Gdyni w Piłce Siatkowej

Dodano: wtorek, 14 marca 2017 r
10 marca 2017 roku w naszej szkole odbyły się Rejonowe Mistrzostwa Gdyni w Piłce Siatkowej Szkół Gimnazjalnych. W turnieju brały udział: Gimnazjum nr 5, Gimnazjum nr 7, Gimnazjum nr 19 oraz nasza szkoła. W wyniku losowania nasza szkoła pierwszy mecz turnieju rozegrała z Gimnazjum nr 7. Nasz zespół pokonał drużynę z Orłowa w stosunku 2:0. W drugim meczu rozgrywek, rywalizowaliśmy z Gimnazjum nr 19. Jak się później okazało był to mecz o pierwsze miejsce i awans do Mistrzostw Gdyni w Piłce Siatkowej Szkół Gimnazjalnych.

Pierwszy set zawodów zakończył się wynikiem 26:24 dla gości z Dąbrowy. W drugim secie zawodów, do 15 punktu, mecz był bardzo wyrównany. Przy stanie 16:15 dla "naszych", na zagrywkę wszedł kapitan zespołu Paweł Szejko. Swoją kaśliwą zagrywką dał sygnał zespołowi do zdecydowanego ataku , dzięki czemu drugi set spotkania, stał się naszym łupem. W decydującym secie - teibreaku, do samego końca walka toczyła się punkt za punkt. Ostatecznie, po ostatnim gwizdku sędziego wynik był korzystny dla nas, tj. 15:13.

W ostatnim meczu zawodów, nasza "18-stka" pewnie pokonała Gimnazjum nr 5 w stosunku 2: 0. Ostatecznie z kompletem zwycięstw, zajęliśmy I miejsce w turnieju oraz awansowaliśmy do Powiatowych Mistrzostw Gdyni, które odbędą się 22 i 23 marca bieżącego roku. GRATULUJEMY !!!!
Uczniowie reprezentujący naszą szkołę:

Adam Burzyński i Hubert Łuczyński z klasy IIIb,
Mateusz Michniewicz, Tytus Książek, Błażej Krause, Maksymilian Matuszak, Jakub Wasilewski oraz Paweł Szejko - kpt. zespołu z klasy IIIc,
Michał Solarz i Jakub Galik z klasy IIId.