poniedziałek, 22 października 2018 roku

Administratorem Bezpieczeństwa Informacji ABI w szkole jest pani Ania Jaglińska

Inauguracja programu Gdynia Młoda Liga

Dodano: poniedziałek, 8 października 2018 roku
W czwartek 4 października 2018 roku na hali Gdynia Arena miała miejsce inauguracja Gdynia Młoda Liga. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy IVe oraz dyrektor Andrzej Gogola, który z rąk Przewodniczącej Rady Miasta Gdynia Joanny Zielińskiej otrzymał zaproszenie do uczestnictwa w programie Gdynia Młoda Liga. Po części oficjalnej wszyscy udaliśmy się na mecz ekstraklasy kobiet w koszykówkę, a dziewczyny miały przyjemność wyprowadzić gospodynie spotkania na środek parkietu i odśpiewać hymn państwowy. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dziewczyny z rocznika 2008 i 2009 na zajęcia z koszykówki, które odbywają się w każdy poniedziałek od 14.30 do15.30 na dużej sali gimnastycznej. Pierwszy turniej już w listopadzie !!!

koordynator projektu: trener Marek Ebel