niedziela, 16 grudnia 2018 roku
rok szkolny 2018/2019
rok szkolny 2017/2018

Administratorem Bezpieczeństwa Informacji ABI w szkole jest pani Magdalena Szliep

Mistrzowie Kibicowania

Dodano: niedziela, 18 marca 2018 r
Zespół uczniów z naszej szkoły uczestniczył w dzisiejszym święcie sportu: ONICO Gdynia Półmaratonie. Nasi kibice dodawali otuchy wycieńczonym zawodnikom, którzy już po zaciekłej rywalizacji serdecznie dziękowali za motywowanie w trudnych chwilach. Zgodnie z gdyńską tradycją motywem przewodnim konkursu Mistrzowie Kibicowania są Kraje Świata. Uczestnicy ONICO Gdynia Półmaratonu reprezentują ponad dwadzieścia  narodowości z całego świata, dlatego kibice mieli sprawić, aby poczuli się u nas jak w domu. Z zadania wywiązali się znakomicie uzyskując IV miejsce w konkursie i wygrywając 500zł na zakupy w sklepie Decathlon. W zespole kibiców uczestniczyli: Ola Harasimowicz, Anna Polak, Małgorzata Jeżewska, Kasia Piątek, Julia Radosz, Dominika Tęcza, Zusia Góral, Julia Borko, Patryk Bielski, Oskar Kogutowicz, Jarek Dubovyk i Milena Nowaczewska.