środa, 23 maja 2018 roku
rok szkolny 2015/2016
rok szkolny 2014/2015
rok szkolny 2013/2014

Administratorem Bezpieczeństwa Informacji ABI w szkole jest pani Katarzyna Nowak

Powiatowe Mistrzostwa Gdyni w mini-koszykówce

29 kwietnia 2014 roku w Zespole Szkół Sportowych w Gdyni odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Gdyni w Mini-koszykówce. W turnieju brały udział: S.P. nr 10, S.P. nr 14, S.P. nr 28, S.P. nr 48 i S.P. nr 46. W pierwszym meczu nasza szkoła bez problemu pokonała szkołę z Babich Dołów - S.P. nr 28, biorąc rewanż za mecz o trzecie miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Gdyni w Mini- siatkówce.

W drugim meczu z S.P. nr 10 ( Chylonia) wygraliśmy walkowerem, gdyż rywale nie pojawili się na turnieju. W następnej grze z gospodarzem turnieju ( Szkołą Sportową) nie angażowaliśmy wszystkich sił, wiedząc, że w ostatnim meczu będziemy bić się o srebrne medale z S.P. nr 48 ( Chwarzno). I tak też się stało, mecz o II miejsce był bardzo zacięty i oscylował w okolicach remisu. Po IV kwartach był remis i do wyłonienia zwycięzcy była konieczna dogrywka, w której rywale okazali się lepsi. Po wielkich emocjach zajęliśmy III miejsce i brązowe medale. GRATULUJEMY !!!!

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę: Adam Burzyński, Mateusz Zianowicz, Paweł Szejko, Mateusz Głodowski, Mateusz Michniewicz, Łukasz Papierski - z klasy VI B, Maksym Manikowski, Tytus Książek, Michał Kulesza i Arkadiusz Groth - z klasy VI C, Grzegorz Porzycz i Jakub Pazik z klasy V D.