niedziela, 27 maja 2018 roku
rok szkolny 2017/2018
rok szkolny 2016/2017
rok szkolny 2015/2016
rok szkolny 2014/2015
rok szkolny 2013/2014

Patron Szkoły
Przedmioty




e-dziennik

Najciekawsze video z życia Zespołu Szkół nr 13 w Gdyni

Cookies

Strona korzysta z plików cookies. Szczegółowe informacje o możliwości
i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.

Administratorem Danych Osobowych ADO w szkole jest pan Andrzej Gogola

Administratorem Bezpieczeństwa Informacji ABI w szkole jest pani Katarzyna Nowak

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Tradycyjnym Toruń, 28 kwietnia 2012r.

Bardzo duży sukces odniosła uczennica klasy V C naszej Szkoły, Zuzanna Pobłocka, zajmując III miejsce w grupie 6,5,4 kyu na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Karate Tradycyjnym, które odbyły się w dniu 28 kwietnia 2012 r. w Toruniu.  Jest to najbardziej prestiżowy turniej dla młodzików, tj. zawodników w wieku 10,11 i 12 lat, w którym rywalizują najlepsi młodzi karatecy z województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i zachodnio-pomorskiego. 

 

Zuzanna Pobłocka (druga z prawej) - III miejsce w kata dziewcząt, grupa 6-4 kyu

 

 

 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Tradycyjnym
Toruń, 28 kwietnia 2012r.

WYNIKI
KATA dziewcząt 9,8,7 kyu

1. Martyna Ostrowska                       Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek
2. Paulina Boniecka                         Włocławski Klub Karate Tradycyjnego
3. Oliwia Wójcicka                            Klub Karate Gdynia
4. Zuzanna Smardzewska                Włocławski Klub Karate Tradycyjnego

 

KATA dziewcząt 6,5,4 kyu

1. Sandra Kurek                               Kościerski Klub Karate-do SEIUNCHIN
2. Marta Kryzel                                 Kościerski Klub Karate-do SEIUNCHIN
3. Zuzanna Pobłocka                   Klub Karate Gdynia
4. Julia Wawiórko                            Klub Karate Wejherowo

KATA chłopców 9,8,7 kyu

1. Stanisław Jakubowski                  Kościerski Klub Karate-do SEIUNCHIN
2. Adam Stolarski                              Włocławski Klub Karate Tradycyjnego
3. Adrian Treder                                Kościerski Klub Karate-do SEIUNCHIN
4. Adam Jakubas                              Włocławski Klub Karate Tradycyjnego

KATA chłopców 6,5,4 kyu

1. Eryk Kot                                        Włocławski Klub Karate Tradycyjnego
2. Jakub Obiala                                Toruński KKT KUMADE
3. Łukasz Wojtczak                          Włocławski Klub Karate Tradycyjnego
4. Igor Stoltmann                               Klub Karate Gdynia

 

KATA chłopców 3,2,1 kyu

1. Dariusz Dziwulski                         Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek
2. Jakub Szupryciński                       AKKT w Toruniu
3. Oskar Osowski                             AKKT w Toruniu
4. Radek Pietkiewicz                        AKKT w Toruniu