środa, 23 maja 2018 roku
rok szkolny 2015/2016
rok szkolny 2014/2015
rok szkolny 2013/2014

Administratorem Bezpieczeństwa Informacji ABI w szkole jest pani Katarzyna Nowak

Nasi uczniowie na punktują w Otwartych Mistrzostwach
Województwa Pomorskiego w Karate Tradycyjnym!

23 kwietnia 2016 roku w Hali Pomocniczej Ergo Areny znajdującej się na granicy Gdańska i Sopotu, odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Karate Tradycyjnym, którego organizatorem był Okręgowy Związek Karate Tradycyjnego w Gdańsku. W zawodach startowało 242 zawodników z 10 klubów województwa pomorskiego oraz jeden z zachodniopomorskiego.

Uczniowie naszej Szkoły startujący w barwach Karate Klubu Gdynia osiągnęli bardzo dobre wyniki:

- Jędrzej Pobłocki ( kl. I E SP ) - III miejsce w kata chłopców roczn. 2009 i młodsi,
- Aleksander Frankowski ( II B) - IV miejsce w kata chłopców roczn. 2008-07,
- Kacper Lubiński ( VI C ) - IV miejsce w kata chłopców roczn. 2003-04, gr. 6-4 kyu,
-  Mateusz Dampc  ( IIg D ) - II miejsce w kata i fukugo oraz III miejsce w kumite   juniorów młodszych.

Jędrzej Pobłocki (kl. I E) - III miejsce w kata chłopców roczn. 2009 i młodsi

Aleksander Frankowski ( II B), pierwszy z prawej - IV miejsce w kata chłopców roczników 2008-07

Mateusz Dampc  ( IIg D ), z prawej  - II miejsce w kata i fukugo oraz III  w kumite juniorów młodszych