niedziela, 27 maja 2018 roku
rok szkolny 2015/2016
rok szkolny 2014/2015
rok szkolny 2013/2014

Administratorem Bezpieczeństwa Informacji ABI w szkole jest pani Katarzyna Nowak

Czwórbój lekkoatletyczny

Dodano: wtorek, 23 maja 2017 r
W dniach 18-18 maja 2017 roku odbyły się igrzyska powiatowe w czwóboju lekkoatletycznym szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentował liczny zespół zawodników z wszystkich klas szóstych. W wyniku rywalizacji zespołowej nasza szkoła uzyskała 5 miejsce na 12 szkół. Dziewczęta uzyskały 887 punktów, a chłopcy 759 punktów.

Czwórbój lekkoatletyczny - zawody lekkoatletyczne rozgrywane wśród uczniów klas szkoły podstawowej. Szkołę reprezentuje 6 zawodników lub 6 zawodniczek, obowiązkowo startujących we wszystkich konkurencjach. Rozgrywki polegają na przeprowadzeniu czterech konkurencji lekkoatletycznych:

• Bieg na 60 m ze startu niskiego.
  • Rzut piłką palantową na odległość.
  • Skok w dal na odległość lub skok wzwyż.
  • Bieg na 600 metrów (dziewczęta), 1000 metrów (chłopcy).

Po zakończeniu wszystkich konkurencji wyniki każdego zawodnika przeliczane są na punkty według tabel lekkoatletycznych. Wyniki poszczególnych zawodników są dodawane do siebie. Na wynik zespołu składa się 5 najwyższych wyników.

W rywalizacji indywidualnej , która miała na celu wyłonienie zawodnika z drużyn , który osiągnął najlepszy wynik, zwyciężyła Róża Tucka uzyskując 268  punktów i awansując do finału wojewódzkiego.