środa, 23 maja 2018 roku

Administratorem Bezpieczeństwa Informacji ABI w szkole jest pani Katarzyna Nowak

Rada Rodziców ustaliła wysokość składki rodzica w kwocie 60zł.

W przypadku posiadania więcej niż jednego dziecka uczęszczającego do naszej szkoły, opłata jest proporcjonalnie dzielona na ilość dzieci, np. przy 2-ce dzieci np. opłata wynosi 2 x 30 zł. Wpłat należy dokonywać na rachunek bankowy Banku Pekao S.A. I Oddział w Gdańsku Filia nr 1 w Gdyni przy ul. Nowowiczlińska 35 o numerze:

3612 4012 4211 1100 1001 0012 32

Prosimy o podawanie w tytule wpłat oprócz nazwiska również klasę, do której uczęszcza uczeń, za którego wnoszona jest opłata. Dodatkowo informujemy, że wpłaty można dokonywać również bezpośrednio u Skarbnika klasowego na zebraniach rodziców.

Pamiętaj nie zwlekaj, bądź otwarty na potrzeby swojej pociechy i innych dzieciaków!

Księgowością i Finansami Rady Rodziców zajmuje się Pani Teresa Kornowska - pracownik administracyjny szkoły. W Radzie Rodziców pełni funkcję Skarbnika Rady Rodziców. Kontakt pok. 65, piętro I obok sekretariatu szkoły. Przypominamy Skarbnikom klasowym o jak najszybsze przekazywanie zebranych składek do kasy Skarbnika Rady Rodziców z załączoną listą wpłacających.