środa, 23 września 2020 roku

Administratorem Danych Osobowych ADO w szkole jest Pan Andrzej Gogola

Kliknij na informację z lewej strony, która Ciebie interesuje

Witamy!

rys: Zuzia lat 6 ze Świetlików

Nasze Przedszkole

Dodano: poniedziałek, 31 sierpnia 2020 roku
Naszym kochanym rodzicom, którzy niestety nie będą mogli uczestniczyć w pierwszym dniu nowego roku szkolnego razem z nami - publikujemy galerię zdjęć z przedszkola.

Szanowni rodzice!

Dodano: poniedziałek, 24 sierpnia 2020 roku
1 września rozpoczyna się nowy rok szkolny. Wasze dzieci wracają lub po raz pierwszy przychodzą do przedszkola. Wszyscy jesteśmy pełni obaw związanych z szerzącą się epidemią. Boimy się o naszych podopiecznych, ale również o naszą kadrę pedagogiczną oraz innych pracowników. Spoczywa na nas ogromna odpowiedzialność, dlatego robimy wszystko, aby pobyt w naszej placówce był bezpieczny.

MEN, MZ oraz GIS określili ogólne zasady funkcjonowania placówek od 1 września br. W oparciu o zawarte tam wytyczne przygotowaliśmy regulamin funkcjonowania przedszkola w czasie epidemii, który uwzględnia procedury przyprowadzania i odbioru dzieci (rodzic będzie mógł przebywać tylko w przestrzeni wspólnej – przedsionku przedszkola), czynności higieniczno-sanitarne oraz procedury postępowania na wypadek podejrzenia koronawirusa.

Tak jak dotychczas, kontakty dyrekcji, nauczycieli, wychowawców z rodzicami odbywać się będą drogą mailową lub telefoniczną. Zdajemy sobie sprawę, że zastosowane procedury będą wymagały dyscypliny od wszystkich – nas – nauczycieli, naszych podopiecznych oraz Was – rodziców. Mamy nadzieję, że staniemy wszyscy na wysokości zadania i podporządkujemy się narzuconym zasadom, bo przecież życie i zdrowie to najwyższa wartość.

Dyrektor ZSP nr 4 w Gdyni
Andrzej Gogola

Informacje dla rodziców dzieci nowo przyjętych

Dodano: wtorek, 23 czerwca 2020 roku
Uprzejmie prosimy pobrać deklarację, wypełnić i dostarczyć do przedszkola mailowo (zsp4.przedszkole57@gmail.com) lub osobiście do sekretariatu szkoły. Zajęcia wychowawczo – dydaktyczne rozpoczną się 1 września br. (wtorek)

Deklaracja 2020/2021 - plik

WAŻNE
Od września każdy rodzic zobowiązany jest posiadać i odbijać w czytniku przy wejściu Kartę Mieszkańca Gdyni, w celu naliczania pobytu dziecka w przedszkolu. Informacje dot. kart znajdują się na stronie www.gdynia.pl
Rejestracja: https://konto.um.gdynia.pl/registration

Dla osób upoważnionych do odbioru dziecka, niebędących mieszkańcami Gdyni należy wyrobić Białą Kartę – dostępną u wicedyrektor przedszkola.

WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA- wszystko podpisane:
kapcie na podeszwie antypoślizgowej, wygodne i łatwe do wkładania z zamkniętą piętą i zakrytymi palcami (podpisane), zapasowy komplet ubranek: majtki 2/3 pary, skarpetki, rajstopki, bluzka z krótkim i długim rękawkiem, spodnie/getry, spódniczka (w materiałowym i podpisanym worku + reklamówki na mokre, zabrudzone rzeczy), kubek, szczotka do mycia zębów, pasta do zębów. Poduszka i duży koc do leżakowania TYLKO DLA 3-LATKÓW (rocznik 2017)

Informacje dotyczące tzw. Wyprawki plastycznej oraz książek wspomagających przekazane zostaną na zebraniach grupowych w pierwszym tygodniu września

Dodano: piątek, 15 maja 2020 roku
Przedszkole będzie czynne w godzinach 7.00-17.00 z zachowaniem reżimu sanitarnego w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Prosimy o zapoznanie się z dokumentami Bezpieczeństwo na czas pandemii

Procedura postępowania na wypadek zakażenia koronawirusem bądź zachorowania na COVID-19 pracownika lub dziecka w PRZEDSZKOLU NR 57

Procedura przyprowadzania i odbierania dziecka w czasie zagrożenia epidemicznego w związku z emisją wirusa SARS-CoV-2 (COVID – 19) w PRZEDSZKOLU NR 57

Regulamin funkcjonowania w czasie zagrożenia epidemicznego w związku z emisją wirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) PRZEDSZKOLA NR 57

Ankieta dla rodzica/opiekuna prawnego dziecka Uczęszczającego do Przedszkola nr 57 w Gdyni

Dodano: poniedziałek, 8 czerwca 2020 roku
Z uwagi na reżim sanitarny na chwilę obecną nie planujemy żadnych zebrań z Rodzicami dzieci nowo przyjętych do przedszkola w roku szkolnym 2020/2021. O dalszych ustaleniach będziemy Państwa informować.

Poprzednie wydarzenia można obejrzeć w archiwum przedszkola