piątek, 27 listopada 2020 roku

Administratorem Danych Osobowych ADO w szkole jest Pan Andrzej Gogola

Kliknij na informację z lewej strony, która Ciebie interesuje

autor: Basia Michałkiewicz klasa 4B

Dodano: piątek, 27 listopada 2020 roku
Informuję, że w dniach 30 listopada 2020 r - 4 grudnia 2020 r zostają zawieszone zajęcia w grupie Skrzaty.

Dyrektor ZSP nr 4
Andrzej Gogola

Dzień Misia

Dodano: piątek, 27 listopada 2020 roku
Miękki, puchaty, z klapniętym uszkiem i wielkimi oczkami. 25 listopada przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia. Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana przytulanka na otarcie łez i "podusia" do snu. O tym święcie, nie zapomniały także Elfy, które obejrzały prezentację multimedialną, przygotowaną przez wychowawczynię, Panią Alę. Prezentacja zawierała informacje o misiach- paluszkach, niedźwiadkach oraz małą niespodziankę, czyli galerię ukochanych maskotek Elfów. Dzieci miały za zadanie odgadnąć, czyje to pluszaki. Wykonały także, techniką origami prace plastyczne w temacie dnia. Było wesoło i kolorowo. Zobaczcie sami.

Dzień Pluszowego Misia Miś jako przytulanka towarzyszy nam od dzieciństwa czasami nawet po dorosłość. Jest symbolem tego co miłe,dobre, delikatne i bezpieczne. Ta sympatyczna postać jest bohaterem wielu bajek i powieści, świadkiem wielu radości i smutków. W środę, 25 listopada "Świetliki" i "Leśne Ludki" postanowiły świętować "Dzień Pluszowego Misia" jak wiele innych dzieci na całym świecie. Przedszkolaki zaczęły swoje świętowanie od dekoracji sali własnoręcznie zrobionymi pracami, poznania historii powstania misia jako maskotki, obejrzenia ilustracji znanych i mniej znanych misiów z dawnych lat, a także obejrzenia takich bajek jak "Miś Kolargol", "Miś Uszatek", "Kubuś Puchatek". Dzieci chętnie opowiadały o swoich Misiach Przytulisiach, o tym jak są dla nich ważne te zabawki. Ten dzień dostarczył nam wszystkim wiele pozytywnych wrażeń i dobrej energii.

Dzień Życzliwości

Dodano: czwartek, 26 listopada 2020 roku
21 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Tego dnia warto uwierzyć, że w każdym z nas drzemią niewyczerpane pokłady dobra i – tak na próbę – okazać komuś bezinteresowną życzliwość. Nasze przedszkolaki przesyłają pozdrowienia i życzą, żeby tyle pozytywnej energii i emocji, ile było tego dnia w przedszkolu, było przez cały rok wokół każdego z nas.

Dzień Niepodległości

Dodano: wtorek, 10 listopada 2020 roku
10 listopada wszystkie dzieci przybyły odświętnie ubrane, aby świętować uroczyście 102 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Dokładnie o godz. 11.11 wszystkie grupy odśpiewały hymn Polski, aby w ten sposób oddać hołd Ojczyźnie oraz wziąć udział w akcji "Niepodległa do hymnu 2020". W tym dniu najstarsza grupa przygotowała występ z okazji święta narodowego. Dzieci opowiedziały o Polsce, o zaborach oraz o tym, jak dobrze być Polakiem.

Serdecznie dziękujemy Świetlikom za przygotowanie występu pod okiem wspaniałych wychowawczyń, Pani Olenie oraz Pani Ani. Radzie Rodziców przesyłamy podziękowania za zakup przepięknych spódniczek oraz dekoracji, które będziemy wykorzystywać podczas uroczystości przedszkolnych. Dodatkowo zapraszamy do obejrzenia filmu z uroczystości na szkolnym kanale YouTube.

Odprowadzam sam

Dodano: wtorek, 10 listopada 2020 roku
Nasze przedszkole wzięło udział w kampanii pt. “Odprowadzam Sam” , która ma charakter edukacyjno-promocyjny i ma za zadanie zachęcić dzieci i ich rodziców do regularnego wybierania ekologicznych środków transportu w drodze do przedszkola i szkoły. Najstarsze grupy, Elfy i Świetliki, uczestniczą w kampanii, zdobywają wiedzę na temat bezpiecznego i ekologicznego poruszania się. Codziennie chętnie przyjeżdżają do przedszkola hulajnogami i rowerkami.

Dzień sportu

Dodano: niedziela, 1 listopada 2020 roku
Elfy lubią sport i ćwiczenia gimnastycne. W ostatni piątek, tj.23 października, w przedszkolu odbył się Dzień Sportu, w którym nasza najstarsza grupa aktywnie uczestniczyła. Były zawody, ćwiczenia indywidualne oraz mecz piłki nożnej. Elfy dzielnie i dokładnie wykonywały ćwiczenia sportowe, a na co dzień dbają o kondycję oraz dzielą się sprzętem sportowym. Tego dnia Rada Rodziców przekazała dla wszystkich grup poduszki, bramki oraz grę wrzutkę, za co serdecznie dziękujemy.

Dodano: piątek, 15 maja 2020 roku
Przedszkole będzie czynne w godzinach 7.00-17.00 z zachowaniem reżimu sanitarnego w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Prosimy o zapoznanie się z dokumentami Bezpieczeństwo na czas pandemii

Procedura postępowania na wypadek zakażenia koronawirusem bądź zachorowania na COVID-19 pracownika lub dziecka w PRZEDSZKOLU NR 57

Procedura przyprowadzania i odbierania dziecka w czasie zagrożenia epidemicznego w związku z emisją wirusa SARS-CoV-2 (COVID – 19) w PRZEDSZKOLU NR 57

Regulamin funkcjonowania w czasie zagrożenia epidemicznego w związku z emisją wirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) PRZEDSZKOLA NR 57

Ankieta dla rodzica/opiekuna prawnego dziecka Uczęszczającego do Przedszkola nr 57 w Gdyni

Karta mieszkańca i jej możliwości

Dodano: środa, 14 października 2020 roku
Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Poprzednie wydarzenia można obejrzeć w archiwum przedszkola