wtorek, 22 stycznia 2019 roku

Administratorem Bezpieczeństwa Informacji ABI w szkole jest pani Magdalena Szliep

Kliknij na informację z lewej strony, która Ciebie interesuje

Zebranie z rodzicami

Dodano: środa, 15 stycznia 2019 roku
Serdecznie zapraszamy na zebranie z rodzicami podsumowujące 1 półrocze, które odbędzie się 29 stycznia 2019 roku w sali grupy. Szczegóły u wychowawców.

Goście w przedszkolu

Dodano: czwartek, 17 stycznia 2019 roku
Najstarsza grupa Świetlików przygotowała jasełka i zaprosiła do obejrzenia występu wszystkie przedszkolaki, oddziały przedszkolne szkoły  0A i OB oraz  grupę Misiów z Przedszkola nr 6. Dziękujemy za przybycie, a Świetlikom za wspaniały występ. Przedszkolaki otrzymał słodki upominek, a występujące dzieci prezenty od gości. Na koniec Misie zwiedziły przedszkole, a wychowawczynie grup zaplanowały dalszą współpracę pomiędzy przedszkolami.

Bajka o smoku

Dodano: wtorek, 8 stycznia 2019 roku
7 stycznia odwiedził nas Teatr kukiełek z przedstawieniem pt: „O smoku Obiboku”. Bajka opowiedziana na wesoło przedstawiała historię Królewny i Szewczyka Dratewki.  Szewczyk, aby móc poślubić Królewnę musiał poprawnie odpowiedzieć na pytania Smoka Obiboka. Udowodnił on Królowi swoją miłością, mądrością i odwagą , że jest godny tronu i ręki Królewny.

Opowieść wigilijna

Dodano: czwartek, 20 grudnia 2018 roku
18 grudnia Grupa 2 (teraz już zwana Leśne Ludki) miała zaszczyt gościć Rodziców, Dziadków oraz rodzeństwo na przedstawieniu świątecznym. Dziękujemy za tak liczne przybycie - przedszkolaki bardzo czekały na ten dzień i dały z siebie wszystko. Jesteśmy pewne, że żaden z Gości nie zapomni tego przedstawienia oraz wspólnie śpiewanych kolęd.

Jasełka w grupie Elfów

Dodano: czwartek, 20 grudnia 2018 roku
W naszym przedszkolu odbyły się jasełka przygotowane przez przedszkolaków z grupy Elfów. Na widowni zasiedli: wicedyrektor Anna Neubauer i Anna Wierzbicka, Ksiądz Proboszcz z naszej parafii oraz przedszkolaki z pozostałych grup. W przedszkolu okres poprzedzający ten magiczny czas jest niezwykle pracowity. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowywały jasełka i zaprezentowały przybyłym gościom występ przypominający wydarzenia mające miejsce ponad 2000 lat temu. Z wielkim zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt.

Elfy, ku uciesze widowni, w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną świątecznymi piosenkami. Scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Wszystkie dzieci spisały się na medal, głośno i wyraźnie śpiewały pastorałki. Wszyscy byli bardzo wzruszeni przedstawieniem. Pani Dyrektor złożyła wszystkim obecnym świąteczne życzenia. Później podzieliliśmy się opłatkiem życząc sobie nawzajem wszelkiej pomyślności i Wesołych Świąt.

Opowieść wigilijna

Dodano: czwartek, 20 grudnia 2018 roku
14 grudnia w naszym przedszkolu odwiedził nas Teatr Qfer z repertuarem "Opowieść wigilijna". Był to teatrzyk kukiełkowy polączony z teatrem cieni. Historia opowiadała o bohaterze, dla którego zamiast miłości i współczucia liczyły się w życiu tylko pieniądze. Odwiedziny duchów w noc Wigilijną sprawiły, że Scrooge w ciągu jednej nocy zmienił się i postanowił zadośćuczynić innym wszystkie krzywdy, które wyrządził. Opowieść piękna, pełna refleksji i wzruszeń bardzo wciągnęła naszych najmłodszych widzów.

Niezwykły prezent od Mikołaja

Dodano: środa, 19 grudnia 2018 roku
Nadszedł bardzo ważny dzień w naszym przedszkolu. Mikołaj, który odwiedził nas 6 grudnia, postanowił powrócić i dać dzieciom kolejne podarunki. Tym razem prezenty zaskoczyły wszystkich. Dzieci otrzymały klucze do placu zabaw oraz nazwy dla grup. Zdziwienie i radość były ogromne, gdyż spełniło się nasze marzenie. Przedszkolaki, które od dzisiaj będą się nazywały: Skrzaty, Leśne duszki, Ely oraz Świetliki były zachwycone Mikołajem, nowymi nazwami, ale przede wszystkim placem zabaw. Po uroczystym przecięciu wstęgi dzieci pobiegły się bawić. Bezpieczny, kolorowy i od dzisiaj już czynny plac zabaw to miejsce, które dzieci będą często odwiedzały.  Ruch to zdrowie, taką mamy dewizę. Dziękujemy!

"W świątecznym nastroju"

Dodano: poniedziałek, 17 grudnia 2018 roku
11 grudnia w Szkole Podstawowej Nr 52 w Gdyni odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski - "W świątecznym nastroju". W konkursie wzięły udział 3 dziewczynki z naszego przedszkola z grupy IV - Adela Marchwicka-Loreto, Alicja Ciołkowska i Magdalena Walk. Konkurs przeznaczony był dla dzieci 5 i 6-letnich z różnych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych. Wszystkie dziewczynki zaprezentowały się bardzo dobrze, były przygotowane i pełne optymizmu. Pochwalić się możemy również tym, że Alicja zdobyła 3 miejsce, natomiast Adela wyróżnienie! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!