czwartek, 14 listopada 2019 roku

Administratorem Danych Osobowych ADO w szkole jest Pan Andrzej Gogola

Kliknij na informację z lewej strony, która Ciebie interesuje

Nasz karmnik

Dodano: wtorek, 5 listopada 2019 roku
Leśne Ludki miały przyjemność gościć Pana Radka – tatę Szymona. Nasz gość wtajemniczył nas w świat majsterkowania. Pokazał i wytłumaczył jak należy używać wiertarki, wkrętarki, młotka czy poziomicy. Każdy z przedszkolaków swoją pracą przyczynił się do powstania czegoś większego – wspólnie z Panem Radkiem stworzyli karmnik! Dziękujemy za poświęcony czas i pokazanie ile radości może przynieść wspólne majsterkowanie.

Dodano: wtorek, 12 listopada 2019 roku
W naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości, którą przygotowały dzieci wraz z Paniami z grupy Świetlików. Akademia rozpoczęła się od powitania zebranych gości, wspólnego odśpiewania Hymnu, a następnie dzielne przedszkolaki recytowały patriotyczne wiersze i śpiewały piosenki. Uroczystość zakończyła się przepięknym Krakowiakiem - tańcem ludowym zaprezentowanym przez naszych starszaków. Miłym końcowym akcentem było wspólne zdjęcie i podziękowania Pani Dyrektor. Głównym celem uroczystości było rozwijanie poczucia przynależności do społeczności patriotycznej oraz kształtowanie prawidłowych postaw wobec swej ojczyzny.

Dodatkowo zapraszamy do obejrzenia filmu z uroczystości

Efekty zajęć kółka plastycznego

Dodano: środa, 6 listopada 2019 roku
W naszym przedszkolu od października ruszyły kółka plastyczne dla dzieci z wszystkich grup.Odbywają się we wtorki i środy w godz.16.30- 17.30, prowadzone przez mgr Dorotę Markowską i mgr Sylwię Guzińską. Zdolni artyści tworzą bardzo ciekawe prace

Dodano: wtorek, 5 listopada 2019 roku
Grupa Leśne Ludki miała przyjemność brać udział w warsztatach pomagających dzieciom radzić sobie z negatywnymi emocjami. Warsztaty prowadziły Panie z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1. Dzieci brały czynny udział w zajęciach, miały dużo pomysłów jak poradzić sobie ze złością oraz w co można ją przemienić lub jak jej się pozbyć. To było bardzo pouczające!

Pasowanie dzisiaj mam i nie jestem wcale sam!

Dodano: wtorek, 29 października 2019 roku
Najmłodsze dzieci czekały z niecierpliwością na ten dzień, aż w końcu nadszedł - pasowanie na przedszkolaka. Wszyscy elegancko wystrojeni, wystąpili przed publicznością. Zaśpiewali, zatańczyli, wyrecytowali wierszyk, wykazali się zwinnością i zręcznością. Oczywiście była też złożona przysięga i uroczyste pasowanie ołówkiem przez pana Dyrektora. A na koniec upominki, sesja zdjęciowa i wspólna zabawa wszystkich grup. Witamy w naszym gronie kolejną grupę wspaniałych przedszkolaków.

Zachęcamy do głosowania

Dodano: poniedziałek, 14 października 2019 roku

Poprzednie wydarzenia można obejrzeć w archiwum przedszkola