czwartek, 19 września 2019 roku

Administratorem Danych Osobowych ADO w szkole jest Pan Andrzej Gogola

Kliknij na informację z lewej strony, która Ciebie interesuje

Warsztaty edukacyjne

Dodano: środa, 18 września 2019 roku
9 września 2019 r. dwie nasze grupy: "Świetliki" i "Leśne Ludki" wzięły udział w warsztatach edukacyjnych. Była to forma nagrody za udział w kampanii pt. "Odprowadzam sam". Podczas warsztatów przedszkolaki nauczyły się, jak w domowych warunkach można zrobić farbki. Okazuje się, że wystarczy zmieszać ze sobą mąkę ziemniaczaną, sodę, ocet, miód i dodać ulubiony kolor barwnika. Własnoręcznie zrobionymi farbami dzieci wykonały prace. Pan Adam zadbał o profesjonalny ubiór, żeby każdy mógł poczuć się jak w "laboratorium farby". Dzieci chętnie uczestniczyły w warsztatach i dzieliły się wrażeniami po ich zakończeniu.

Dodano: środa, 28 sierpnia 2019 roku
Przepisy ustawy - Prawo oświatowe nie upoważniają dyrektora szkoły, jak również innych organów szkoły (w tym rady rodziców), do podejmowania czynności związanych z zawieraniem umów ubezpieczenia na rzecz uczniów. Rady rodziców nie mają upoważnienia prawnego do zawierania jakichkolwiek umów, w tym umów ubezpieczenia grupowego NNW. W obecnym stanie prawnym jedynym obowiązkowym ubezpieczeniem NNW dzieci i młodzieży szkolnej jest ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków uczestnika wycieczki.

W związku z powyższym Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Gdyni informuje, że w roku szkolnym 2019/2020 szkoła nie ubezpiecza uczniów oraz dzieci uczęszczających do przedszkola nr 57 od NNW. Rodzice we własnym zakresie wybierają ubezpieczyciela i sami opłacają składkę, a o powyższym proszę poinformować wychowawcę.

dyrektor szkoły
mgr Andrzej Gogola

Poprzednie wydarzenia można obejrzeć w archiwum przedszkola