poniedziałek, 1 marca 2021 roku

Administratorem Danych Osobowych ADO w szkole jest Pan Andrzej Gogola

Kliknij na informację z lewej strony, która Ciebie interesuje

Walentynki w naszym przedszkolu

Dodano: poniedziałek, 15 lutego 2021 roku
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjeć z walentynek w naszym przedszkolu..

Urodziny Gdyni

Dodano: środa, 10 lutego 2021 roku
10 lutego jest szczególnym dniem dla naszego miasta - Gdynia obchodzi 95 urodziny. Z tej okazji przedszkolaki brały udział w zajęciach pt. "Gdynia moje miasto". Dzieci poznały legendę o gdyńskich rybkach, zapoznały się z flagą i herbem Gdyni. Życzymy naszemu miastu długich wspaniałych lat, niech rozwija się i pięknieje dla swoich mieszkańców.

Deklaracja

Dodano: środa, 10 lutego 2021 roku
Informujemy, że od 10.02.2021 dostępne są w placówce deklaracje kontynuowania edukacji przedszkolnej w roku szkolnym 2021/2022. Deklaracje będą otrzymywać Państwo przy odbiorze dzieci z przedszkola. Proszę o dostarczenie wypełnionej deklaracji (oryginału) do 26.02.2021 do wychowawczyni grupy. Rodzic, którego dziecko nie będzie kontynuowało edukacji przedszkolnej w zerówce SP 46 lub Przedszkolu 57 nie wypełnia deklaracji.

Rekrutacja do gdyńskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych

Dodano: poniedziałek, 1 lutego 2021 roku
Publikujemy najnowsze informacje dotyczące rekrutacji do gdyńskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych:

Bal Karnawałowy w Przedszkolu

Dodano: poniedziałek, 1 lutego 2021 roku
Karnawał to czas radosnych zabaw i balów. Zgodnie z tą tradycją w dniu 29 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy, na który dzieci od dawna z radością czekały. Na czas zabawy, dziewczynki zamieniły się w księżniczki, damy dworu, wróżki, motylki itp., a chłopcy w królewiczów, rycerzy, budowniczych, supermenów i wiele innych postaci bajkowego świata. Wesołą zabawę, w rytmie znanych hitów uatrakcyjniały liczne zabawy i konkursy. Przedszkolaki w pięknych i pomysłowych strojach z ogromnym przejęciem poruszały się w swoich salach balowych. Dzieci były tak szczęśliwe i radosne, że jeszcze długo po zakończonej zabawie z ekscytacją opowiadały Wszystkim o swoich wrażeniach. Zabawa karnawałowa, to taka forma aktywności, która zawsze dostarcza dzieciom wiele radości, przyjemności i niezapomnianych chwil, które na długo pozostają w ich pamięci.

Życzenia dla Babci i Dziadka

Dodano: piątek, 22 stycznia 2021 roku
"Dziś dla Babci słońce mamy i całuski dla Dziadziusia,
dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia"

Wszystkie dzieci pamiętają o swoich najbliższych. Z radością i wielkim zaangażowaniem dzieci przygotowały urocze upominki - laurki i portrety dziadków. Wszystkiego najlepszego i dużo, dużo zdrowia oraz uśmiechu życzą kochające wnuki. Dzień Babci i Dziadka to dzień wyjątkowy, ponieważ dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku dziecka i są bardzo ważnymi osobami w ich życiu. Z tej okazji dzieci z grupy Świetliki przygotowały upominki dla swoich dziadków a także zaśpiewały jak bardzo ich kochają. Kochanym naszym Babciom i drogim Dziadkom życzymy sto lat w zdrowiu, szczęściu i pomyślności.

Zimowe zabawy na śniegu

Dodano: piątek, 15 stycznia 2021 roku
No i w końcu pierwszy tak długo wyczekiwany śnieg tej zimy. Wreszcie można było ulepić bałwana, pozjeżdżać na workach, rzucać się śnieżkami, budować śnieżne figurki albo chodzić po śladach. Do takich zabaw Świetlików nie trzeba namawiać. Zresztą zobaczcie sami

Dodano: piątek, 15 maja 2020 roku
Przedszkole będzie czynne w godzinach 7.00-17.00 z zachowaniem reżimu sanitarnego w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Prosimy o zapoznanie się z dokumentami Bezpieczeństwo na czas pandemii

Procedura postępowania na wypadek zakażenia koronawirusem bądź zachorowania na COVID-19 pracownika lub dziecka w PRZEDSZKOLU NR 57

Procedura przyprowadzania i odbierania dziecka w czasie zagrożenia epidemicznego w związku z emisją wirusa SARS-CoV-2 (COVID – 19) w PRZEDSZKOLU NR 57

Regulamin funkcjonowania w czasie zagrożenia epidemicznego w związku z emisją wirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) PRZEDSZKOLA NR 57

Ankieta dla rodzica/opiekuna prawnego dziecka Uczęszczającego do Przedszkola nr 57 w Gdyni

Karta mieszkańca i jej możliwości

Dodano: środa, 14 października 2020 roku
Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Poprzednie wydarzenia można obejrzeć w archiwum przedszkola