piątek, 19 lipca 2019 roku

Administratorem Danych Osobowych ADO w szkole jest Pan Andrzej Gogola

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Dodano: czwartek, 28 lutego 2019 roku
Publikujemy najnowsze informacje dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2019/2020 do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, klas I publicznych szkół podstawowych, a także klas wyższych, niż klasa I publicznych szkół i oddziałów sportowych, mistrzostwa sportowego i oddziałów dwujęzycznych, prowadzonych przez Gminę Miasta Gdyni. Dokumenty niezbędne do procesu rekrutacji znajdują sie tutaj.

Dodatkowo publikujemy materiały dotyczące egzaminów gimnazjalnych oraz egzaminów dla uczniów kończących Szkołę Podstawową. Materiały były prezentowane rodzicom uczniów klas 8 oraz 3 gimnazjum na spotkaniu z dyrekcją szkoły. Dodatkowo publikujemy materiał dotyczący naboru do szkół ponadgimnazjalnych w 2018 roku. Materiał prezentuje ilość zaplanowanych miejsc w oddziałach w szkołach na terenie Gdyni.

Od 12 marca 2019 roku zapraszamy do systemu rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Dodano: czwartek, 28 lutego 2019 roku
Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, klas I publicznych szkół podstawowych, a także klas wyższych, niż klasa I publicznych szkół i oddziałów sportowych, mistrzostwa sportowego i oddziałów dwujęzycznych, prowadzonych przez Gminę Miasta Gdyni. Więcej informacji tutaj.

Dokumentacja do pobrania:

Zgłoszenie do pierwszej klasy Szkoły Podstawowej nr 46 w Gdyni w roku szkolnym 2019 /2020

Wniosek o przyjęcie do pierwszej klasy Szkoły Podstawowej nr 46 w Gdyni
w roku szkolnym 2019 /2020 (dotyczy dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły)

załącznik nr 1

załącznik nr 2

załącznik nr 3

załącznik nr 4

załącznik nr 5

załącznik nr 6

załącznik nr 7

załącznik nr 8