środa, 23 maja 2018 roku

Administratorem Bezpieczeństwa Informacji ABI w szkole jest pani Katarzyna Nowak

Międzyszkolny Konkurs Historyczny

Dodano: czwartek, 1 marca 2018 r
Dnia 27 lutego 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 13 odbył się I Gdyński Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Żołnierzach Niezłomnych. Zespół z naszej szkoły w składzie: Adrian Banasik, Jakub Gomułkiewicz z klasy VI b i Filip Lubiński z kl. VII d zajął III miejsce.

Uczniów do konkursu przygotowywała pani Wioletta Mierzejewska. Z klei uczeń kl. IV a Maksymilian Ciołkowski zajął I miejsce w części plastycznej tego konkursu. W konkursie wiedzy o historii Polski 1944-1963 bardzo dobrze zaprezentowała się też drużyna z kl. VI a: Mateusz Jarzyński, Wiktor Jędrzejczak i Jakub Szpiganowicz.

Z okazji Narodowego Dnia Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych, przypadającego 1 marca, interesujące plakaty wykonali także:

Cyprian Krzymowski i Bartosz Łukaszewski kl. VI b,
Gabriela Pobłocka kl. VII c,
Dawid Ciosek,
Aleksandra Kozłowska i Oskar Sadowski kl. VII d.