niedziela, 21 kwietnia 2019 roku

Pani Magdalena Szliep

Małe Formy Teatralne

Dodano: wtorek, 12 marca 2019 roku
8 marca 2019 roku grupa teatralna "Teatromani" składająca się z uczniów klasy 6 c pod opieką p. Wiolety Borowskiej i p. Ludwiki Robakowskiej wzięła udział w warsztatach teatralnych zorganizowanych przez Komendę Miejskiej Policji. Celem tych zajęć jest przygotowanie młodzieży do konkursu pod hasłem: "Nasza młodość bez alkoholu, narkotyków i przemocy". Podczas spotkania z aktorką w Centrum Kultury w Gdyni uczniowie zaprezentowali swoje przedstawienie profilaktyczne pt."Pięć Oceanów". Mieli okazję poruszać się w przestrzeni prawdziwej sceny teatralnej i skorzystać ze wskazówek aktorki na temat dykcji, gry aktorskiej poszczególnych postaci. Dla młodych teatromanów było to nowe doświadczenie pozwalające im rozwijać zainteresowania i talenty aktorskie.