środa, 19 grudnia 2018 roku
Konkursy 2018/2019
Konkursy 2017/2018

Administratorem Bezpieczeństwa Informacji ABI w szkole jest pani Magdalena Szliep

Międzyszkolny konkurs plastyczny

Dodano: piątek, 9 listopada 2018 roku
Z przyjemnością informujemy, że w ogłoszonym przez Zespół Wczesnej Edukacji Nr 1 w Gdyni konkursie plastycznym „Barwy Polski” praca naszej uczennicy Olgi Szemiot z klasy 0A zajęła I miejsce (praca została wykonana pod kierunkiem Joanny Reiter-Perdian). W konkursie wzięły udział, także prace: Aleksandra Nowaka 0A , Marii Ronkowskiej 0A (wykonane pod kierunkiem J. Reiter-Perdian) oraz Kacpra Kołpaka IA, Amelii Kowalskiej IB, Gabriela Klimczyka IIIA, Wiktorii Podgórskiej IIIA (wykonane pod kierunkiem Doroty Markowskiej). Gratulujemy laureatce i uczestnikom.