środa, 19 grudnia 2018 roku
Konkursy 2018/2019
Konkursy 2017/2018

Administratorem Bezpieczeństwa Informacji ABI w szkole jest pani Magdalena Szliep

Ogólnopolski konkurs plastyczno – historyczny

Dodano: wtorek, 13 listopada 2018 roku
Informujemy, że w związku z realizacją kierunku polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2018/2019 (100 rocznica odzyskania niepodległości – wychowanie do wartości i kształtowanie patriotycznych uczniów) ogłosiłyśmy w bazie konkursów dla dziecii młodzieży konkursydladzieci.eu ogólnopolski konkurs plastyczno – historyczny „Pojazdy bojowe kampanii wyzwolenia”. Konkurs zaadresowany jest do uczniów z klas II – VI szkoły podstawowej. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pojazdu bojowego (czołgu, wozu bojowego, pojazdu pancernego, armaty). Format prac – max 25x35 cm. Technika dowolna, przestrzenna z wyłączeniem materiałów sypkich i gotowych elementów. Prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych:- klasy II – III,- klasy IV – VI. Prace należy opatrzyć metryczką (załącznik 1) i dołączyć oświadczenie (załącznik 2). Termin dostarczania prac – 26.11.2018r.