środa, 23 maja 2018 roku

Administratorem Bezpieczeństwa Informacji ABI w szkole jest pani Katarzyna Nowak

Mamy kolejny sukces!
Zwycięstwo zespołu "Teatromani" w konkursie
"Małe Formy Teatralne"!

Dzisiaj, 27 kwietnia 2016r.,uczniowie klas gimnazjalnych - tworząc zespół w składzie: Idalia Gorycka I a gim., Eliza Fiedorczuk I a gim., NiĽnikowski Filip I a gim., Patryk Niżnikowski I a gim., Wojciech Zawiślański I a gim., Weronika Chaniewska I d gim., Jan Łaz Id gim., Damian Grędziak I d gim., Kacper Partyka I d gim., Julia Borys II a gim., Marta Pobłocka II a gim., Oliwia Wasilewska IIa gim., Martyna Dłużak IIb gim., - wygrali finał XVI edycji konkursu organizowanego przez Komendę Miejską Policji w Gdyni pod hasłem :"Nasza młodość bez alkoholu, narkotyków i przemocy".

Nasi uczniowie konkurowali z rówieśnikami innych gimnazjów, a także z młodzieżą licealną. Mieli okazję pokazać swoje aktorskie umiejętności i nauczyć się czegoś od innych. Pamiątką tego wydarzenia będzie dla nich nagroda zdobyta dla szkoły w postaci mikroportów i oświetlenia sceny. Jest to sprzęt wysokiej klasy, który uczniowie z pewnością będą wykorzystywali podczas organizowania kolejnych przedstawień teatralnych, uroczystości i apeli.

Opiekunkami artystycznymi konkursu były: p. Ludwika Robakowska i p. Agata Kitkowska.